w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 230
Wszystkich postów: 904665
Wszystkich tematów: 127658

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7095 dni

ColorDesker 2.1.516.1808


ColorDesker to niezwykle ciekawy, a przy tym bezpłatny program, służący do dynamicznego zmieniania tapety na naszym pulpicie. W przeciwieństwie do domyślnego menedżera tapet systemu Windows, aplikacja dysponuje własnym, wciąż powiększającym się zbiorem tapet on-line, składającym się – na chwilę obecną – z niemal tysiąca pozycji.

Przy pierwszym uruchomieniu, aplikacja synchronizuje się ze swoją bazą, co może potrwać – w zależności od prędkości naszego łącza internetowego – od kilku sekund do kilku minut. Częstotliwość zmiany tapety można regulować między odstępami 5, 10 i 15-minutowymi lub godzinnymi. Można również wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie zmieniać tapetę za pomocą skrótu klawiszowego Ctrl + Shift + C.

Wszystkie tapety dostępne w programie wykonane są przez profesjonalnych fotografów z całego świata; imię i nazwisko (bądź pseudonim) autora wyświetlane są po najechaniu myszką na każdą z tapet, co ułatwia zapoznanie się z resztą twórczości jej autora. Dostępne są również, za pośrednictwem strony internetowej producenta, krótkie opisy okoliczności powstania każdej z nich. Nowe tapety dodawane są do programu praktycznie codziennie i wyświetlane na samej górze listy, dzięki czemu możemy się z nimi szybko zapoznać. W aplikacji funkcjonuje system oceny tapet (pozytywnej bądź negatywnej); możliwe jest także zablokowanie zdjęć, które wyjątkowo nie przypadną nam do gustu. Jednak biorąc pod uwagę fantastyczną estetykę i jakość dostępnych w programie tapet, wydaje się to mało prawdopodobne.

Jeśli nasze połączenie z internetem jest niestabilne, bądź jeśli operujemy na łączu z ograniczonym transferem, tryb offline umożliwia odcięcie programu od internetu; operujemy wówczas wyłącznie na tapetach zapisanych w pamięci komputera.

ColorDesker to wspaniała aplikacja, którą powinni zainteresować się wszyscy użytkownicy ceniący wygląd pulpitu i lubiący obcować z dobrą fotografią.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
ColorDeskerColorDesker 2.1.516.1808
Wersja stabilna
0.97 MB | 2014-11-14

Ilość pobrań: 162 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
ColorDesker