w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 498
Wszystkich postów: 939026
Wszystkich tematów: 138916

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7813 dni

JPEG Saver 5.31


JPEG Saver to wygaszacz ekranu do systemu operacyjnego Windows, który posiada rozbudowane opcje edycji wyświetlanych treści. Jak wskazuje nazwa programu, do głównych możliwości wygaszacza należy wyświetlanie fotografii na różne sposoby.

Program cechuje bardzo prosty proces pierwszego uruchomienia, ponieważ tuż po zakończeniu instalacji, automatycznie włączane jest systemowe narzędzie personalizacji ekranu, w którym od razu możemy aktywować wygaszacz. Wszystkie jego możliwości, z których możemy skorzystać, kryją się pod przyciskiem "Ustawienia...", po wybraniu JPEG Savera w listy dostępnych wygaszaczy ekranowych pulpitu. Znajdziemy wśród nich dość szczegółowe opcje modyfikacji sposobu, w jaki aplikacja zmieniać będzie kolejne prezentowane slajdy.

Co ciekawe, nawet podstawowe ustawienia kryją miłe niespodzianki. JPEG Saver proponuje na przykład ponad 60 sposobów przejść pomiędzy kolejnymi zdjęciami. Możliwy jest samodzielny wybór lub zdanie się na automat, który będzie dobierać kolejne efekty losowo. Użytkownik ma także wpływ na czas wyświetlania jednej fotografii oraz jej pozycję i sposób skalowania. Co więcej, program umożliwia nałożenie na cały pokaz dodatkowego efektu, na przykład dowolnego tekstu lub zegara, którego dokładny sposób wyświetlania daty i czasu można konfigurować nie tylko pod kątem kolorystycznym, ale także samej treści.

Ze względu na szerokie możliwości personalizacji, JPEG Saver jest świetnym wygaszaczem ekranu, który może być polecony wszystkim osobom, które chcą maksymalnie dostosować funkcjonowanie tego dodatku, aby na co dzień cieszyć się idealnie dopasowanym do wymagań wygaszaczem.

Wymagania!
Do działania wygaszacz wymaga zainstalowanej biblioteki DirectX 9.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
JPEG SaverJPEG Saver 5.31
Wersja stabilna 32-bitowa
2.12 MB | 2024-05-24
JPEG Saver 5.31
Wersja stabilna 64-bitowa
2.36 MB | 2024-05-24

Ilość pobrań: 421 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
JPEG Saver