w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 483
Wszystkich postów: 944987
Wszystkich tematów: 141887

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7843 dni
pl

TheAeroClock 8.61


TheAeroClock to prosty, darmowy program, który wyświetla dość elegancką i bardziej lub mniej przeźroczystą tarczę zegara „analogowego” na pulpicie Windows oraz opcjonalnie na wierzchu okien innych aplikacji. Zegar TheAeroClock pokazuje aktualny czas na podstawie normalnego zegara systemowego.

W programie możliwe jest swobodne regulowanie pozycji (przy użyciu myszki), rozmiaru i przeźroczystości naszego czasomierza, jak również skorzystanie z jednej z ponad dwudziestu tekstur jego tarczy (odmieniają całkiem efektownie barwę i ogólny wygląd cyfr i wskazówek). W razie potrzeby użytkownik będzie w stanie ustawić tarczę na środku ekranu albo wypozycjonować ją na stałe w jego wybranym rejonie. Poza tym można wyłączyć wyświetlanie wskazówki sekundnika, a także aktywować automatyczny start programu wraz z rozruchem Windows.

Na uwagę zasługuje jeszcze opcja odpowiedzialna za minimalizację okna ustawień programu do zasobnika systemowego Windows zamiast do ikonki na pasku zadań. Dzięki tej funkcji uzyskamy więcej miejsca na pasku bez konieczności całkowitego wyłączania aplikacji. Ustawienia można na powrót przywołać po kliknięciu w ikonkę programu, dostępną w obszarze powiadomień Windows.

TheAeroClock zajmuje mało miejsca na dysku i tylko w minimalnym stopniu obciąża podzespoły komputera swoją pracą. Mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć właściwie żadnych problemów z prawidłową obsługą programu. Twórca aplikacji nie przygotował pliku pomocy ani szczegółowych instrukcji.

Uwaga!
TheAeroClock nie wymaga instalacji i może być z powodzeniem używany jako program typu Portable, działający z poziomu pendrive’a lub dysku zewnętrznego na różnych PC.
Sposób ustawienia polskojęzycznej wersji interfejsu – klikamy w przycisk #LNG i z rozwiniętej listy wybieramy opcję Polish.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (22 głosów)

Strefa Download programu
TheAeroClockTheAeroClock 8.61
Wersja stabilna 32-bitowa
1.62 MB | 2024-07-20
TheAeroClock 8.61
Wersja stabilna 64-bitowa
1.65 MB | 2024-07-20

Ilość pobrań: 3179 | W tym miesiącu: 14 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (2)
TheAeroClock
avatararrow
~#KosteckiST# | 2016.03.23 12:41
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Programosik rzeczywiście żadna rewelka, spodziewałem się "czegoś więcej", ale zrzuciłem na desktop wcześniejszą wersję, do dziś korzystam i nawet jestem zadowolony.
TheAeroClock 3.91
avatararrow
~pj.seniorek | 2016.03.22 08:44
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zegar, jak zegar. Zsynchronizowany z komputerowym czasem, dosłownie... kilka karnacji, i nic poza tym. Dałbym ocenę '3- 3,5'. Pozdro.
TheAeroClock 3.91