w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 203
Wszystkich postów: 904531
Wszystkich tematów: 127595

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6805 dni
pl

EF System Monitor 2021.08


EF System Monitor – niewielki widżet pulpitu informujący użytkownika o podstawowych parametrach pracy komputera, między innymi obciążeniu procesora, ilości pozostałego miejsca na dysku, czy nazwie aktualnie zalogowanego użytkownika. Wizualnie nie przebije konkurencji, ale ma spory atut pod postacią bardzo niskich wymagań sprzętowych, dzięki czemu będzie działać sprawnie również na mało wydajnym sprzęcie, na którym uruchomienie „większych” programów tego typu mogłoby nieść szkodę dla ogólnej wydajności komputera.

Podobnie jak wygląd, prosta jest również obsługa, zatem z powodzeniem można polecić niniejszy program mniej doświadczonym użytkownikom. Wystarczy w zasadzie tylko włączenie programu, aby na pulpicie pokazały się wybrane informacje o systemie. Możemy naturalnie zmienić rodzaj wyświetlanych danych, czego dokonujemy z poziomu paska w formie menu kontekstowego programu (wyświetla się ono po kliknięciu prawym przyciskiem myszy w widżet). Co ciekawe, zaawansowane ustawienia aplikacji pozwalają między innymi na zmianę kolorystyki widżetu, praktycznie w pełnym zakresie (kolor czcionki, tła itp.).

Nieco rozczarowujące są dostępne do wyświetlenia informacje. Niektóre są przydatne, jednak inne zaskakują – dostępne jest na przykład wyświetlenie bieżącej godziny, bieżącej daty lub obydwu tych informacji równocześnie (a przecież niezależnie od widżetu i tak mamy do nich dostęp na systemowym pasku). Niewątpliwą zaletą jest natomiast polskojęzyczny interfejs, który może zostać doceniony przez początkujących użytkowników, którzy nie posługują się językiem obcym.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Spolszczenie!
Język polski wybieramy w ustawieniach programu (prawy przycisk myszy, a następnie Languages i Polish).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
EF System MonitorEF System Monitor 2021.08
Wersja stabilna 32-bitowa
0.55 MB | 2021-07-26
EF System Monitor 2021.08
Wersja stabilna 64-bitowa
0.46 MB | 2021-07-26

Ilość pobrań: 116 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
EF System Monitor