w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 627
Wszystkich postów: 946573
Wszystkich tematów: 141386

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

EF Find 2024.06


EF Find to program do wyszukiwania plików, którego główną zaletą jest prostota obsługi i wysoka szybkość działania. Pozwala stosować filtry, wyjątki oraz wyrażenia regularne, dając tym samym użytkownikowi dość szerokie pole do precyzowania swoich zapytań. Dzięki temu poszukiwane przez nas pliki zostaną szybko odnalezione, bez zbędnego czasu na ręczne przeglądanie listy wyników, ponieważ część elementów zostanie odfiltrowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami już na początku.

A aplikacji dużą wagę przywiązano do łatwości obsługi. Choć interfejs wizualnie nie jest już szczególnie nowoczesny, to nadal pozostaje prosty, a znajdowanie kolejnych opcji nie powinno być kłopotem. Dodatkowym ułatwieniem jest obsługa skrótów klawiaturowych, dzięki którym większość funkcji można właśnie w ten (szybszy) sposób aktywować. Należy pamiętać, iż wspomniana na wstępie wysoka szybkość wyszukiwania jest zależna od wydajności podzespołów komputera (w głównej mierze dysku, jak również systemu plików partycji), jednak mimo to na tle konkurencji prezentuje się bardzo dobrze – na pierwsze rezultaty czekamy zazwyczaj zaledwie kilka sekund (często mniej).

Warto zwrócić uwagę na ustawienia programu, które pozwolą dostosować działanie niektórych obszarów do naszych potrzeb. Można między innymi kontrolować rodzaj wyświetlanych parametrów plików w kolumnach oraz decydować o niektórych automatycznych zachowaniach aplikacji. Tego typu opcje w praktyce bezpośrednio przekładają się na naszą wydajność podczas pracy z wyszukiwarką, zatem warto poświęcić kilka chwil na dostosowanie niezbędnych opcji.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
EF FindEF Find 2024.06
Wersja stabilna 32-bitowa
2.74 MB | 2024-06-13
EF Find 2024.06
Wersja stabilna 64-bitowa
2.99 MB | 2024-06-13

Ilość pobrań: 236 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
EF Find