w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 139
Wszystkich postów: 905655
Wszystkich tematów: 127883

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7304 dni

EF Multi File Renamer 2023.01


EF Multi File Renamer to program do jednoczesnego modyfikowania nazw wielu plików z wykorzystaniem w tym celu ich parametrów, na przykład daty utworzenia, modyfikacji, bądź (w przypadku zdjęć) danych pochodzących z Exif. Rozwiązanie to może się okazać przydatne szczególnie wtedy, kiedy dysponujemy wieloma plikami z nazwami, które niewiele nam mówią. Dobrym przykładem są zdjęcia z wakacji, które nazywane są numerem kolejnym ich wykonania, a czytelniej by było, gdyby oznaczane były choćby datą. Na takie sytuacje stworzona została opisywana aplikacja.

Jest to program raczej prosty w obsłudze, co zawdzięcza głównie wygodnie rozmieszczonym elementom na górnym pasku oraz interfejsowi, który jest organizowany w prosty sposób. Niestety ta prostota nie poszła w parze z nowoczesnością, jednak jest to niedociągnięcie jedynie od strony wizualnej. Aby zmienić nazwę wybranej grupy plików, należy w pierwszej kolejności znaleźć odpowiednie dokumenty na dysku, a w tym celu użyć wygodnego eksploratora w lewej i środkowej części ekranu. Po lewej na bieżąco generowana jest struktura drzewiasta przeglądanych katalogów, dzięki czemu poruszanie się po kolejnych poziomach jest ułatwione i intuicyjne.

Warto zwrócić uwagę, iż wybierając kolejne elementy nowej zasady nazewnictwa plików, są one dodawane do poprzednio już zaznaczonych, zatem, aby zmienić wybrany szablon, elementy należy z niego najpierw ręcznie usunąć. W programie znajdziemy kilka interesujących ustawień, w tym możliwość wyboru wyświetlanych kolumn ze szczegółami plików oraz konfigurację skrótów klawiaturowych, co umożliwia znacznie szybsze korzystanie z większości opcji w aplikacji.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
EF Multi File RenamerEF Multi File Renamer 2023.01
Wersja stabilna 32-bitowa
1.86 MB | 2023-01-25
EF Multi File Renamer 2023.01
Wersja stabilna 64-bitowa
1.97 MB | 2023-01-25

Ilość pobrań: 169 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
EF Multi File Renamer