w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 191
Wszystkich postów: 920868
Wszystkich tematów: 133428

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7691 dni

EMCO UnLock IT 7.0.0 Build 1035


EMCO UnLock IT – program pozwalający odblokować dostęp do plików oraz katalogów, jeśli został on zablokowany przez procesy lub usługi (celowo lub w wyniku ich awarii). Aplikacja analizuje w tym celu kod działania danego procesu, zamykając jego powiązania („handlers”) z danym plikiem czy folderem, umożliwiając tym samym użytkownikowi na ponowny i swobodny do niego dostęp. Rozwiązanie to może się okazać pomocne w szczególności wtedy, gdy często pracujemy na plikach ściśle powiązanych z programami o wątpliwej stabilności. Tego rodzaju odzyskanie dostępu do pliku może się okazać zbawienne, by nie stracić na bieżąco wprowadzanych w nim zmian.

Co ważne, program jest raczej prosty w obsłudze. Dodatkowo wygląda dość nowocześnie, dzięki użyciu bardzo wygodnej i praktycznej wstążki. Oferowane są również motywy graficzne (całkiem sporo jak na tego typu program), a co ciekawe, domyślnie nie jest aktywny „najnowocześniejszy” z dostępnych układów, który skutecznie przypomina styl znany z Windowsa 10 czy najnowszych pakietów Office’a; warto więc samodzielnie przejrzeć ustawienia i dostosować wygląd do własnego gustu.

Aby obsługa była jeszcze bardziej wygodna, aplikacja przy instalacji dodaje swoje funkcje do menu kontekstowego systemowego eksploratora plików. Pozwala to odzyskać dostęp do katalogu, bądź dokumentu, wybierając odpowiednie opcje z podręcznego menu, bez konieczności uruchamiania całej aplikacji. To wygodne rozwiązanie, które w praktyce będzie prawdopodobnie wykorzystywane częściej, niż dostęp bezpośrednio poprzez interfejs okienkowy.

Uwaga!
Chcąc skorzystać z wszystkich funkcji programu, podczas instalacji należy wybrać opcję pełnej instalacji: „Complete”.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
EMCO UnLock ITEMCO UnLock IT 7.0.0 Build 1035
Wersja stabilna
69.99 MB | 2023-07-31

Ilość pobrań: 254 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
EMCO UnLock IT