w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 333
Wszystkich postów: 928381
Wszystkich tematów: 135910

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

Seagate DiscWizard 27.0.39868


Seagate DiscWizard to oprogramowanie do szeroko pojętej obsługi dysków twardych, stworzone przez Seagate – jednego z wiodących producentów na rynku pamięci masowej. Aplikacja umożliwia klonowanie dysków, przywracanie danych, tworzenie kopii zapasowych, ale także przygotowanie nowych napędów do funkcjonowania w komputerze. Ułatwi to utworzenie partycji i przygotowanie systemu plików, co może się okazać w niektórych sytuacjach obejściem ograniczeń nakładanych przez BIOS. Warto zwrócić uwagę, iż program zdaje się obsługiwać wszystkie dyski (przynajmniej dla większości oferowanych funkcji, w edycji, którą mamy okazję testować), jakie posiadamy w komputerze – nie ma tutaj ograniczeń związanych z producentem dysku, jak mogłaby to sugerować choćby nazwa aplikacji.

Program jest dopracowany i podczas codziennej pracy jego obsługa nie powinna przysparzać żadnych kłopotów. Interfejs jest przejrzysty, dzięki minimalistycznemu menu, którego funkcje poza kolorowymi grafikami, opisane są także słownie. Choć całość jest jedynie anglojęzyczna, połączenie piktogramów i prostych napisów powinno być wystarczającym punktem zaczepienia, by poradzić sobie z obsługę nawet wtedy, kiedy władamy tym językiem tylko w niewielkim stopniu.

Warto dodać, iż bezpośrednio z samej aplikacji możemy również uruchomić plik pomocy. Jest to typowy podręcznik, dostępny w nowym oknie z podziałem na rozdziały. Dokument ten jest również jedynie anglojęzyczny, przy czym cechuje się wysoką szczegółowością i dopracowaniem. Brakować może jedynie częstszego ilustrowania przykładów zrzutami ekranu z samego programu, jednak mimo to jest to wartościowe źródło wiedzy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
Seagate DiscWizardSeagate DiscWizard 27.0.39868
Wersja stabilna
681 MB | 2023-11-11

Ilość pobrań: 740 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Seagate DiscWizard