w
googluj
pl

NetWorx Portable 6.2.10


NetWorx Portable - program w przenośnej wersji z możliwością uruchamiania na zewnętrznych nośnikach pamięci bez konieczności instalacji w systemie.

NetWorx program dostarczający informacje na temat używanego łącza internetowego. Wyświetla dane o wykorzystywanym paśmie, wykonuje pomiar łącza internetowego oraz połączenia sieciowego. NetWorx może pomóc w identyfikacji potencjalnych źródeł problemów z siecią, zapewnia, że nie przekraczają limitów określonych przez usługodawcę internetowego lub śledzenie podejrzanej działalności w sieci, np. koni trojańskich i ataków hakerów. Program pozwala na monitorowanie wszystkich połączeń sieciowych lub tylko konkretnego połączenia sieciowego (np. Ethernet lub PPP).

Oprogramowanie jest wyposażone w system wysoce konfigurowalnych wizualnych i dźwiękowych wpisów. Przychodzący i wychodzący ruch jest pokazywany na wykresie liniowym i zapisywany do pliku, tak aby zawsze można wyświetlić dane statystyczne na temat dziennego, tygodniowego i miesięcznego wykorzystania pasma i czasu trwania połączenia. Raporty mogą być eksportowane do różnych formatów, takich jak HTML, MS Word i Excel, w celu dalszej analizy. NetWorx posiada także narzędzia sieciowe, takie jak ping, śledzenie trasy oraz netstat.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (19 głosów)

Strefa Download programu
NetWorx PortableNetWorx Portable 6.2.10
Wersja stabilna
9.3 MB | 2021-06-24
przejdź Wersja instalacyjna NetWorx

Ilość pobrań: 6537 | W tym miesiącu: 17 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (0)
NetWorx Portable