w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 52
Wszystkich postów: 903815
Wszystkich tematów: 127218

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6136 dni
pl

NetWorx Portable 6.2.5


NetWorx Portable - program w przenośnej wersji z możliwością uruchamiania na zewnętrznych nośnikach pamięci bez konieczności instalacji w systemie.

NetWorx program dostarczający informacje na temat używanego łącza internetowego. Wyświetla dane o wykorzystywanym paśmie, wykonuje pomiar łącza internetowego oraz połączenia sieciowego. NetWorx może pomóc w identyfikacji potencjalnych źródeł problemów z siecią, zapewnia, że nie przekraczają limitów określonych przez usługodawcę internetowego lub śledzenie podejrzanej działalności w sieci, np. koni trojańskich i ataków hakerów. Program pozwala na monitorowanie wszystkich połączeń sieciowych lub tylko konkretnego połączenia sieciowego (np. Ethernet lub PPP).

Oprogramowanie jest wyposażone w system wysoce konfigurowalnych wizualnych i dźwiękowych wpisów. Przychodzący i wychodzący ruch jest pokazywany na wykresie liniowym i zapisywany do pliku, tak aby zawsze można wyświetlić dane statystyczne na temat dziennego, tygodniowego i miesięcznego wykorzystania pasma i czasu trwania połączenia. Raporty mogą być eksportowane do różnych formatów, takich jak HTML, MS Word i Excel, w celu dalszej analizy. NetWorx posiada także narzędzia sieciowe, takie jak ping, śledzenie trasy oraz netstat.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (18 głosów)

Strefa Download programu
NetWorx PortableNetWorx Portable 6.2.5
Wersja stabilna
9.96 MB | 2019-05-21
przejdź Wersja instalacyjna NetWorx

Ilość pobrań: 6035 | W tym miesiącu: 15 | W poprzednim miesiącu: 17

Komentarze (0)
NetWorx Portable