w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 602
Wszystkich postów: 939057
Wszystkich tematów: 138936

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni
pl

SmoothVideo Project (SVP) 4.6.0.263


SmoothVideo Project (SVP) to interesujący zestaw filtrów odpowiedzialnych za wyświetlanie plików wideo z podwyższoną dynamiką i płynnością. Mechanizm opiera się na dodawaniu do odtwarzanych sekwencji klatek pośrednich, obliczanych na zasadzie interpolacji wcześniejszych i późniejszych ujęć tej samej sceny. Co niezwykle istotne, do wykorzystania wspomnianej technologii nie jest wymagany wysokiej klasy komputer. Odtwarzanie filmu w jakości FullHD 1080p jest możliwe dla średniej klasy procesora i niemal każdej karty graficznej.

Wszystkie funkcje konfiguracyjne programu są dostępne z poziomu aplikacji SVP Manager, rezydującej w zasobniku systemowym. Po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę narzędzia, uzyskamy dostęp do licznych opcji (profile, liczba wątków, domyślny tryb stereo, metoda przycinania klatek, opóźnienie wideo, priorytet odtwarzacza, skróty klawiaturowe itd.). Warto również zwrócić uwagę na okno odpowiedzialne za szczegółowe ustawienia profilu - dostosujemy w nim specyficzne właściwości przetwarzania obrazu. Interfejs aplikacji jest dostępny w trzech trybach: prostym, zaawansowanym i eksperckim.

Podczas procesu instalacyjnego można wstępnie skonfigurować działanie programu jak również skopiować na dysk twardy szereg dodatkowych i często przydatnych komponentów. Wśród nich znajdziemy: Avisynth, FFDShow, LAV Filters, Haali Media Splitter, madVR, VCRedist czy ReClock. Przydatny może okazać się także program SVPtube, którego zadaniem jest przechwytywanie filmów z serwisu YouTube oraz wysyłanie ich do domyślnego odtwarzacza multimedialnego.

Przed rozpoczęciem pracy z aplikacją, warto zapoznać się z dokumentacją dostępną na oficjalnej stronie projektu. Znajdziemy na niej dosyć rozbudowany zestaw pytań i odpowiedzi, forum użytkowników i liczne porady.

Uwaga!
Producent udostępnia również paczkę instalacyjną w wersji Lite. Nie zawiera ona dodatkowych komponentów, dzięki czemu charakteryzuje się znacznie mniejszym rozmiarem. Możemy ją pobrać z poziomu witryny programu.

Ograniczenia!
SmoothVideo Project jest dostępny bezpłatnie do zastosowań osobistych i niekomercyjnych.

Wymagania!
Przed rozpoczęciem instalacji programu sugerowane jest usunięcie posiadanego zestawu kodeków. Aplikacja jest kompatybilna z większością odtwarzaczy multimedialnych, niemniej polecane jest wykorzystanie dołączonego Media Player Classic Home Cinema.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (24 głosów)

Strefa Download programu
SmoothVideo Project (SVP)SmoothVideo Project (SVP) 4.6.0.263
Wersja stabilna
9.6 MB | 2023-11-16

Ilość pobrań: 2989 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
SmoothVideo Project (SVP)
avatararrow
Garu | 2020.04.12 13:55
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Shareware (Free download but time limited software. Full version from $25)
SmoothVideo Project (SVP) 4.3.0.191