w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 374
Wszystkich postów: 928388
Wszystkich tematów: 135912

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

Giraffic Video Accelerator 0.86.412.230


Giraffic Video Accelerator to klient platformy Giraffic, która ma za zadanie znacznie poprawić wydajność i jakość wyświetlania strumieni wideo, ze szczególnym uwzględnieniem High Definition. Projekt Giraffic korzysta z szeregu innowacyjnych technologii, oferujących duże przyśpieszenie w strumieniowaniu filmów o wysokiej jakości, z wielu portali multimedialnych. Klient Giraffic integruje się zarówno z przeglądarką jak i dowolnym odtwarzaczem. Właściwie, dzięki programowi, użytkownicy nie powinni doświadczać żadnych przestojów wynikających z buforowania kontentu, także w wypadku połączeń 3G lub WiFi. Inaczej niż w wypadku niektórych aplikacji, strumieniujących wideo za pomocą sieci P2P, nawet materiały, które są dostępne wśród niewielkiej liczby osób korzystających z Giraffic, zostają przesłane z odpowiednią prędkością.

Niewielkie bloki danych, umieszczone w chmurze użytkowników Giraffic (domowych i biznesowych) wysyłane są za pomocą zabezpieczonej warstwy sieciowej poprzez protokoły HTTP, RTMP, HLS, IIS Smooth Streaming. Transfer płynie od dziesiątek, a czasem nawet setek źródeł, łącząc dane w jeden główny strumień. Informacje mogą zostać odebrane przez końcowego użytkownika w sposób asynchroniczny i w losowej kolejności, każda klatka wideo jest wyliczana w czasie zapewniającym jej odtworzenie. Wraz z dużą liczbą napływających podstrumieni, prowadzi to do braku strat w przesyle danych oraz pozwala na uniknięcie konieczności ich retransmisji.

Klient Giraffic zapewni wysoką jakość obrazu i wydajność transferu podczas oglądania materiałów wideo w witrynach takich jak YouTube, Dailymotion, Vimeo, Hulu, Discovery, Veoh, Metacafe i wielu innych, oferujących strumieniowanie filmów oraz seriali, show TV, a także transmisję Live Stream itd. Sam program jest bardzo prosty w obsłudze i nie oferuje zbyt wielu opcji. Można włączyć i zatrzymać jego działanie, ustawić autostart wraz z systemem Windows, obserwować prędkość pobieranego strumienia. Aplikacja aktualizuje się automatycznie, bez ingerencji użytkownika. Okienko główne Giraffic Video Accelerator wywołujemy za pomocą ikonki obecnej w obszarze powiadomień, istnieje także opcja ukrywania okienka do zasobnika systemowego. W razie większego zainteresowania możliwościami technicznymi platformy Giraffic, dokładniejsze informacje można znaleźć na stronie producenta.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Giraffic Video AcceleratorGiraffic Video Accelerator 0.86.412.230
Wersja stabilna
3.02 MB | 2013-10-13

Ilość pobrań: 454 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Giraffic Video Accelerator