w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 131
Wszystkich postów: 904513
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6758 dni

Video Booth Free 2.8.3.2


Video Booth Free to program stworzony z myślą o amatorach nagrywania filmów oraz rejestrowania zdjęć za pomocą komputerowej kamery internetowej. Pozwala rzucić nieco koloru na tworzone materiały, dzięki możliwości stosowania filtrów, które korzystnie wpłyną na efekt wizualny naszego dzieła. Program w opisywanej, darmowej wersji, pozwala również na bezpośrednią publikację zarejestrowanych treści w serwisie społecznościowym Facebook.

Jego obsługa nie powinna nikomu przysporzyć większych trudności. Po uruchomieniu aplikacji od razu do dyspozycji mamy podgląd na żywo z komputerowej kamery oraz trzy główne opcje do wyboru: wykonanie pojedynczej fotografii, rozpoczęcie rejestrowania serii zdjęć lub start nagrywania materiału wideo. Każdy z nich rozpoczyna się trzysekundowym odliczaniem, dzięki któremu po uaktywnieniu odpowiedniej funkcji będziemy mieli jeszcze chwilę czasu na przyjęcie odpowiedniej pozy do zdjęcia czy mimiki twarzy do pierwszych scen filmu.

Zarejestrowane treści możemy natychmiastowo publikować na popularnym Facebooku. Co ciekawe, przed publikacją, możemy dobrać do kompletu kilka innych zdjęć czy filmów z dysku naszego komputera, aby przeprowadzić grupowy upload. Wgrywane treści możemy umieszczać bezpośrednio na "ścianie" naszego konta lub stworzyć nowy katalog w galerii. Darmowa wersja programu nie pozwala niestety na wyeksportowanie treści bezpośrednio do pliku; pozostaje nam jedynie możliwość publikacji online.

Uwaga!
Darmowa wersja umożliwia skorzystanie tylko z niektórych filtrów. Większa ich ilość wymaga zakupienia licencji pełnej wersji programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Video Booth FreeVideo Booth Free 2.8.3.2
Wersja stabilna
9.87 MB | 2017-09-26

Ilość pobrań: 424 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Video Booth Free