w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 339
Wszystkich postów: 937718
Wszystkich tematów: 138325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni
pl

Acer Portal 3.01.2014


Acer Portal to aplikacja desktopowa kierowana do użytkowników urządzeń firmy Acer, dzięki której możliwa jest wymiana plików i korzystanie z możliwości chmury obliczeniowej Acera z wykorzystaniem nie tylko jego komputerów, ale również tabletów i smartfonów działających pod kontrolą systemu Android lub iOS.

Dodatkową funkcjonalnością programu jest wygodne rejestrowanie kolejnych urządzeń Acera, w których posiadaniu jesteśmy. Pozwoli to ułatwić ewentualne spory gwarancyjne oraz zapewni wsparcie techniczne ze strony producenta. Aplikacja pozwala zarejestrować aż 32 urządzenia, między którymi będziemy mogli bezproblemowo wymieniać informacje w ramach możliwości chmury obliczeniowej oferującej wybrane aplikacje dodatkowe.

Acer Portal już podczas instalacji pozwala dodatkowo doinstalować kilka z nich, jednak jeśli tego nie zrobimy, po kliknięciu odpowiedniej zakładki w programie, również będziemy mieli taką możliwość. Jest to zestaw programów umożliwiających wymianę danych oraz konkretnych mediów pomiędzy wieloma urządzeniami tego samego użytkownika.

Uwaga!
Instalacja programu poprzez menadżer jest dość czasochłonna i jej postęp raczej nie pokrywa się ze wskazaniami paska postępu, dlatego podczas instalacji warto uzbroić się w cierpliwość.

Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Wymagania!
Aby korzystać z programu konieczne jest posiadanie lub utworzenie (bezpośrednio z aplikacji) darmowego konta użytkownika Acer Cloud. W tym celu konieczne jest podanie adresu e-mail, utworzenie hasła oraz uzupełnienie imienia i nazwiska użytkownika.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Acer PortalAcer Portal 3.01.2014
Wersja stabilna
26.44 MB | 2014-09-26
przejdź Acer Portal dla Android

Ilość pobrań: 480 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (3)
Acer Portal
avatararrow
~student | 2015.01.19 13:51
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
u mnie tez nie da sie tego uruchomic
Acer Portal 3.01.2014
avatararrow
MaTi | 2014.09.26 09:10
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@net.wind, dziękujemy za informacje. Download poprawiony.
Acer Portal 3.01.2014
avatararrow
~net.wind | 2014.09.26 08:13
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dlaczego od kilku wersji ten "Acer portal" to pic,...podpucha a nie soft???! Od dobrych kilkunastu dni-( Nie ważne jakim komputerem_czy PC,czy laptop Toschiby,a nawet laptop Acer ze starszą wersją tego programu) to pobrać tego g.... się nie da....Za każdym razem wyskakuje komunikat "Błąd wewnętrzny 500"Gdzie i co jest schrzanione(kto spieprzył?)Firma Acer pewnie nie pozwoliłaby sobie na taką wpadkę lub po jednym dniu wszystko by zstało naprawione....To albo Programosom coś się schrzaniło,....albo wszystkie komputery do których mam dostęp są do d....(powiedzmy do niczego...Wdzięczny byłbym za info co jest,choć bardziej wolałbym by link do Acer Portal działał po [prostu.Pozdrawiam
Acer Portal 3.01.2006