w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 339
Wszystkich postów: 937718
Wszystkich tematów: 138325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni

Full Video Audio Mixer 5.6.4


Full Video Audio Mixer (wcześniej znany pod nazwą VideoMux Pro) to wygodny w obsłudze program, dzięki któremu będzie możliwa podmiana ścieżki dźwiękowej filmu, na dowolny inny plik audio. Aplikacja pozwala przy tym odpowiednio wyciszyć oryginalną ścieżkę lub zmiksować ją z nowym utworem z zapisanymi dźwiękami. Prócz tego procesu, narzędzie umożliwi nam przycięcie filmu, zmianę jego rozdzielczości oraz zarządzanie tempem.

Aby skorzystać z programu, w pierwszej kolejności konieczne jest wskazanie pliku filmowego, które edycją chcemy się zająć. W tym celu możemy skorzystać z wygodnego narzędzia importu lub jeszcze wygodniejszej metody "przeciągnij i upuść", o ile w danej chwili wygodniej nam zlokalizować plik poprzez systemowy eksplorator. Po wgraniu nagrania do programu, będzie ono reprezentowane przez oś czasu, której początek i koniec możemy dowolnie przycinać, obserwując zachodzące zmiany na klatkach podglądu filmu.

Aby dograć do filmu inną ścieżkę audio, należy kliknąć kartę odpowiedzialną za ustawienia dźwięku i ponownie zaimportować odpowiedni plik z dysku komputera. Aby maksymalnie dopasować nagrania do filmu, program oferuje prosty moduł opóźniania ścieżki dźwiękowej względem wideo z dokładnością do jednej sekundy. Program należy pochwalić za stosunkowo szybkie działanie.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu nakłada znak wodny na plik wynikowy.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Full Video Audio MixerFull Video Audio Mixer 5.6.4
Wersja stabilna
12.8 MB | 2016-06-23

Ilość pobrań: 487 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
Full Video Audio Mixer