w
googluj

DeepSound 2.0


DeepSound to program do wydobywania ukrytych plików z utworów muzycznych, a dodatkowo konwerter audio do formatu FLAC, WAV, APE lub MP3 (formatem wejściowym może być również WMA). Jest narzędziem bardzo prostym w obsłudze, które pozwoli w bardzo małej ilości kroków odczytać zaszyfrowane dane i dokumenty zaszyte w plikach muzycznych, a w razie potrzeby dać użytkownikowi dostęp do odwrotnej operacji: zaszywania w plikach własnych dokumentów z wykorzystaniem szyfrowania AES-256, co zapewni wysoki stopień bezpieczeństwa.

Choć na pierwszy rzut oka program wydaje się całkiem funkcjonalny, w praktyce doznania podczas jego wykorzystywania są na średnim poziomie, za sprawą raczej mało atrakcyjnego interfejsu. Intuicyjność jest dobra, ale do dobrego designu wiele brakuje. Jest to jednak kwestia gustu i osoby ceniące sobie prostotę oraz minimalizm prawdopodobnie nie będą miały na co narzekać. Wszystkie głównej opcje w programie aktywujemy z poziomu dużych ikon w górnej części interfejsu. W przypadku przeglądania plików w celu odzyskania zaszytych dokumentów, do dyspozycji mamy autorski eksplorator, którego obsługa jest dobra i nie można jej nic zarzucić; foldery prezentowane są na czytelnej liście, która rozrasta się zgodnie ze strukturą drzewiastą katalogów.

Ponownie przyczepić można się natomiast do konwertera muzycznego. Choć producent nie wymienia go na swojej stronie, jako pierwszorzędną funkcję, obsługa zaledwie czterech formatów konwersji i bardzo niewielka opcja ingerencji w jakość (jedynie z poziomu głównych ustawień), to w porównaniu z konkurencją bardzo kiepskie osiągnięcie. Pochwalić można natomiast instrukcję obsługi, która jest ilustrowana i, choć wyświetlana w przeglądarce, to dostępna w trybie offline, kiedy nie posiadamy dostępu do Internetu.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
DeepSoundDeepSound 2.0
Wersja stabilna
2.31 MB | 2015-11-27

Ilość pobrań: 199 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
DeepSound