w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 150
Wszystkich postów: 904515
Wszystkich tematów: 127588

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6752 dni

madVR 0.92.17


madVR to rozbudowany renderer wideo, który na dowolnym komputerze pozwoli w szerokim zakresie edytować ustawienia jakości odtwarzanych filmów, o ile otwieramy je przy użyciu jednej z obsługiwanych aplikacji. Jest ich kilkanaście i z pewnością każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie (program współpracuje między innymi z chwalonym MPC-BE, DVB Dream, czy PotPlayerem).

Obsługa jest prosta z punktu widzenia jakości interfejsu, natomiast same możliwości oferowane przez aplikację są na tyle zaawansowane, że bez co najmniej średniej wiedzy technicznej o sposobie renderowania wideo i możliwych do wykorzystania algorytmach, trudno mówić o świadomym wyborze dostępnych opcji. Nie chcemy w ten sposób zniechęcić do wypróbowania programu – wręcz przeciwnie: to potężne narzędzie, ale próżno w nim szukać podpowiedzi, które ułatwią stworzenie dogodnych ustawień; musimy polegać tylko na sobie. Wśród dostępnych opcji znajdziemy między innymi możliwości związane ze zmianą sposobu teksturowania, wykorzystania tzw. shaderów, skalowania, wygładzania obiektów, efektów 3D i wielu innych.

Program wykorzystuje cały potencjał sprzętu, jakim dysponujemy, wspierając przyśpieszenie sprzętowe i inne technologie, które przyspieszają proces renderowania. Warto dodać, iż sam producent wspomina, że głównym celem istnienia programu jest zapewnienie bezkompromisowych wrażeń wizualnych, zatem o ile dysponujemy wystarczająco wydajnym sprzętem, efekty z pewnością będą satysfakcjonujące. W przypadku kłopotów z obsługą, najbardziej rozbudowaną formą pomocy oferowaną przez producenta, jest oficjalne forum, jednak opisywanej aplikacji poświęcony jest tylko jeden (za to bardzo długi) wątek, zatem nawigowanie może być utrudnione.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
madVRmadVR 0.92.17
Wersja stabilna
38.51 MB | 2018-09-29

Ilość pobrań: 287 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
madVR