w
googluj

Any Media to MP3 Converter 4.1


Any Media to MP3 Converter to program, przy pomocy którego przekonwertujemy pliki dźwiękowe do formatu MP3, WMA lub OGG oraz wyodrębnimy ścieżkę dźwiękową z filmów. Na liście wejściowych formatów znajdziemy między innymi WMV, ASF, RM, RMVB, AVI, MPEG, WAV, WMA, OGG, RA, MOV oraz MKV. Aplikacja potrafi również bezpośrednio obsługiwać płyty CD oraz DVD. Wygodną funkcją jest możliwość jednoczesnej obsługi kilki plików wejściowych, co znacznie ułatwia i przyśpiesza pracę na przykład z całymi albumami muzycznymi.

Program jest raczej prostą propozycją, która została jednak dość dobrze dopracowana pod kątem niektórych ustawień. Do dyspozycji użytkownika oddane są podstawowe opcje związane z jakością formatów wynikowych, jak również miły dodatek – dostęp do kilkunastu skórek i tak stosunkowo ciekawego już interfejsu. Jest on przy tym wygodny w obsłudze, dzięki podzieleniu podstawowych trybów pracy programu, a co za tym idzie widoków głównego obszaru roboczego, na wygodne karty, pomiędzy którymi przełączamy się z boku ekranu. Opcje oraz ustawienia rozmieszczono natomiast w rozwijanych elementach paska narzędzi.

Główne funkcje związane z konwersją obsługiwane są dużymi ikonami na górnym pasku, który w pierwszej chwili przypomina wstążkę. Dodatkiem w aplikacji jest możliwość skorzystania z prostego edytora plików audio oraz dodatkowego narzędzia, przy pomocy którego możliwe będzie połączenie kilku plików dźwiękowych w jeden. Atutem programu jest jego szybkość działania – podczas wyodrębniania ścieżek dźwiękowych z filmów aplikacja przewyższa wydajnością niektóre propozycje konkurencji.

Ograniczenia!
W ramach testowej licencji shareware, zgodnie z informacją producenta, w programie nieaktywne są "niektóre" funkcje. Niestety ich lista nie jest przedstawiona wprost, a podczas obsługi (w wersji programu aktualnej na chwilę powstania niniejszej recenzji) ograniczenia nie dają się zauważyć. Możliwe, iż dotyczą zakresu obsługiwanych formatów wejściowych, jednak trudno to zweryfikować, ponieważ producent nie przedstawia listy wszystkich teoretycznie obsługiwanych rozszerzeń, a jedynie część z nich.

Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Any Media to MP3 ConverterAny Media to MP3 Converter 4.1
Wersja stabilna
9.87 MB | 2016-02-01

Ilość pobrań: 186 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Any Media to MP3 Converter