w
googluj

HamMultiPlayer 0.116.37905.792


HamMultiPlayer to ciekawy program do jednoczesnego wyświetlania na monitorze podglądu kilku lub nawet kilkunastu filmów, bądź plików muzycznych. Może okazać się dobrym ułatwieniem podczas pracy z wieloma multimediami, dając użytkownikowi nietypowy obszar roboczy, z poziomu którego można łatwo przeglądać oraz porównywać wiele nagrań wideo oraz audio. Pełnoekranowy interfejs umożliwia maksymalne wykorzystanie powierzchni ekranu do jak najlepszego rozplanowania podglądów.

Aplikacja jest prosta w obsłudze. Aby wyświetlić w niej pliki z interesujących nas lokalizacji na komputerze, konieczne jest odpowiednie skonfigurowanie funkcji importowania. W tym celu, na wyświetlanym drzewie katalogów, zaznaczyć musimy te foldery, które chcemy, by zostały przeskanowane. Przed uruchomieniem tego procesu, użytkownik ma możliwość ręcznego zadecydowania, jakiego typu pliki będą uwzględnione przy imporcie (wszystkie multimedialne lub tylko filmy, bądź pliki audio). Kiedy skanowanie zostanie uruchomione, automatyka programu sprawdzi wszystkie dokumenty w katalogach i podfolderach z wybranych lokalizacji. Znalezione dane multimedialne zostaną następnie wyświetlone na ekranie w formie miniatur, z poziomu których możemy uruchamiać podgląd.

Warto zauważyć, iż program nie wykrywa automatycznie duplikatów i wszystkie kopie danego pliku zostają wyświetlone jako osobne propozycje. Pochwały należą się natomiast za szerokie możliwości dostosowania widoku do własnych potrzeb (dostępnych jest wiele kombinacji miniatur różnego rozmiaru oraz większych okien z podglądem filmów).

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
HamMultiPlayerHamMultiPlayer 0.116.37905.792
Wersja stabilna
17.57 MB | 2017-02-17

Ilość pobrań: 150 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
HamMultiPlayer