w
googluj
pl

Garmin Express 7.22.1.0


Garmin Express to program do zarządzania urządzeniami nawigacyjnymi firmy Garmin. Pozwala na sprawne aktualizowanie map, uaktualnianie swoich aktywności w serwisie Garmin Connect, aktualizowanie map pól golfowych oraz rejestrowanie nowo zakupionych produktów. Umożliwia więc użytkownikowi wykonywanie podstawowych czynności związanych z obsługą i aktualizacją swojej nawigacji, oferując wszystkie te możliwości w jednym, czytelnym i wygodnym interfejsie.

Obsługa programu jest bardzo intuicyjna, ponieważ w większości została zorganizowana w formie kreatora. Kolejne ekrany szczegółowo podpowiadają użytkownikowi jakie powinien wybrać opcje, by osiągnąć zamierzony cel. Nie zapominajmy, że do poprawnego działania konieczne jest uprzednie skuteczne zainstalowanie samego urządzenia na komputerze. W praktyce powinno sprowadzić się to jedynie do podpięcia nawigacji kablem USB (i ewentualnym przestawieniu urządzenia w tryb połączenia z komputerem). Producent zaleca za pierwszym razem najpierw podpiąć urządzenie do systemu, a dopiero potem zainstalować opisywane oprogramowanie Garmin Express.

Jeśli samodzielne odkrycie funkcjonalności programu stanowi dla kogoś przeszkodę, producent udostępnił na swojej stronie krótki film instruktażowy, pokazujący cały proces aktualizacji mapy na jednej z wybranych nawigacji. Ten krótki tutorial w wyczerpujący sposób opisuje wszystkie czynności, jakie powinien wykonać użytkownik. Choć interfejs programu jest polskojęzyczny, film z instruktażem pozostaje niestety tylko w języku angielskim.

Wymagania!
• Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.5 lub nowszej.
• Użytkownicy Windowsa Visty muszą mieć dodatkowo zainstalowaną łatkę Service Pack 2.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (14 głosów)

Strefa Download programu
Garmin ExpressGarmin Express 7.22.1.0
Wersja stabilna
129.29 MB | 2024-06-06

Ilość pobrań: 8812 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 15

Komentarze (1)
Garmin Express
avatararrow
~Vanderbirk | 2015.12.20 20:41
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dlaczego nie można tego zrobić prosto. To chyba dlatego nie działa.
Garmin Express 4.1.12.0