w
googluj
pl

Google Earth Pro 7.3.6.9796


Google Earth Pro to rozszerzona wersja desktopowej aplikacji do przeglądania zdjęć satelitarnych Ziemi (i nie tylko), mogąca ułatwić pracę wielu osobom, zarówno prywatnym w zakresie planowania podróży czy poznawania świata, jak również przedsiębiorstwom, na przykład na polu tworzenia podstawowych obliczeń powierzchni terenu czy badania natężenia ruchu. Choć w swojej głównej funkcjonalności opisywany program służy do tego samego, co jego podstawowa (do niedawna jedyna dostępna darmowo) wersja, różnic doszukamy się w szczegółach oraz dodatkowych możliwościach pakietu.

Jako dodatkowe funkcje, względem podstawowej edycji, znajdziemy tutaj przede wszystkim zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, podział dużych zestawów danych na obszary, geokodowanie adresów, rozszerzenie współpracy z danymi i zdjęciami GIS, dostęp do dodatkowych warstw mapy, tworzenie filmów, dodatkowe narzędzia pomiarowe oraz opcje tworzenia własnych map. Do tego dochodzą oczywiście wszystkie możliwości, które dostępne były już wcześniej, a więc przeglądanie interaktywnym map świata, wyznaczanie tras, przeglądanie danych o gwiazdozbiorach, wyświetlanie budynków w trybie trójwymiarowym czy też automatycznie odwoływanie się do dodatkowych informacji o lokalizacjach, które mogą być znalezione w Internecie.

W połączeniu z bardzo rozbudowanymi ustawieniami konfiguracyjnymi i dopracowanym polskojęzycznym interfejsem, Google Earth Pro stanowi godną uwagi propozycję dla wszystkich użytkowników, którzy łączą swoje zainteresowania lub pracę z eksploracją świata, a wykorzystanie tak zaawansowanego narzędzia będzie mogło je ułatwić, a przez to uprzyjemnić.

Uwaga!
Przy pierwszym uruchomieniu program prosi o podanie klucza licencyjnego. Aby skorzystać z oferowanej przez Google darmowej wersji należy wprowadzić swój adres e-mail (z serwisu Gmail) jako nazwę użytkownika oraz „GEPFREE” jako klucz licencji.

Wymagania!
Instalator wymaga połączenia z Internetem. Stałe połączenie z Siecią konieczne jest również podczas samego korzystania z programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (20 głosów)

Strefa Download programu
Google Earth ProGoogle Earth Pro 7.3.6.9796
Wersja stabilna 32-bitowa
59.5 MB | 2024-02-23
Google Earth Pro 7.3.6.9796
Wersja stabilna 64-bitowa
67.6 MB | 2024-02-23

Ilość pobrań: 4026 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 15

Komentarze (0)
Google Earth Pro