w
googluj
pl

Bandicut 3.6.6.676


Bandicut to proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na dowolne przycinanie gotowych klipów filmowych, a następnie ich eksport do formatu AVI bądź MP4 z różnymi ustawieniami kodeków, jakości i dźwięku.

Zaraz po zakończeniu instalacji programu, automatycznie uruchomiona zostanie strona internetowa producenta, prezentująca przydatną animację i film, które skrótowo przedstawiają możliwości i sposób obsługi aplikacji. Bandicut realizuje swoje zadanie w trzech prostych krokach, które zresztą przypominane są bezpośrednio w aplikacji za pomocą przejrzystych ikon jeszcze przed wskazaniem odpowiedniego pliku do edycji.

Aby rozpocząć pracę z programem wystarczy zaimportowanie filmu, którego przycięciem chcemy się zająć. Następnie, na osi czasu, za pomocą suwaków możliwe jest płynne ustawienie momentu początku i końca interesującej użytkownika sekwencji. Bandicut na bieżąco wyświetla długość uzyskanego w ten sposób filmu. Przycisk "Start" przenosi nas do ostatecznych ustawień - wyboru odpowiedniej nazwy pliku i ścieżki zapisu. Z tego miejsca możliwa jest także zmiana parametrów otrzymanego filmu, a więc reprezentującego go formatu, jakości, rozdzielczości, a także kilku ustawień związanych ze ścieżką dźwiękową.

Warto zainteresować się ustawieniami całej aplikacji, które co prawda nie obejmują wielu opcji, jednak wśród nich znajduje się możliwość włączenia akceleracji sprzętowej konwertowania wideo, która wspierana jest przez program.

Ograniczenia!
Edycja shareware umieszcza znak wodny na początku każdego wygenerowanego przez program filmu.

Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
BandicutBandicut 3.6.6.676
Wersja stabilna
20.2 MB | 2021-07-27

Ilość pobrań: 956 | W tym miesiącu: 33 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (0)
Bandicut