w
googluj
pl

Leawo Video Converter Free 6.0


Leawo Video Converter Free to darmowy, intuicyjny w obsłudze konwerter formatów wideo oraz audio, który wyróżnia się bogatą listą obsługiwanych formatów (składa się ona z ponad 180 pozycji). Pozwala na całkowicie ręczne wprowadzanie parametrów wynikowego pliku, ale również korzystanie z licznych wbudowanych "presetów", które optymalnie ustawią program do edycji pliku multimedialnego, pod kątem wykorzystania w konkretnym urządzeniu, innym niż komputer (na przykład iPadzie, Xboxie, smartfonie z systemem Android lub Windows Phone oraz przenośnych konsolach).

Listę predefiniowanych ustawień można samodzielnie rozszerzać o zestawy opcji niezbędnych dla urządzeń, z których korzystamy. Dodatkowo lista ta automatycznie uzupełnia się o ostatnio używane ustawienia, dzięki czemu nie musimy ich daleko szukać. Dzięki integracji programu z serwisami społecznościowymi, zaraz po przekonwertowaniu filmu do odpowiedniego formatu, mamy możliwość jego publikacji na Facebooku, Twitterze lub wgraniu go na nasz kanał serwisu YouTube.

Przed przystąpieniem do konwersji mamy do dyspozycji dość pokaźną pulę ustawień, wśród których znajdziemy między innymi format, kodek, jakość, bitrate oraz współczynnik proporcji. Część z nich może być kontrolowana w pełni automatycznie, aby dopasować się możliwie najlepiej do pozostałych wyborów użytkownika. Warto dodać, iż program w pełni wykorzystuje potencjał wielordzeniowych procesorów oraz technologii Nvidia CUDA, dzięki czemu konwersja plików zajmuje stosunkowo mało czasu.

Wymagania!
Na potrzeby konwersji plików, producent zaleca co najmniej 5GB wolnego miejsca na dysku, na którym został zainstalowany program.

Spolszczenie!
Aby aktywować polski interfejs programu, należy z menu Tools wybrać opcję Language, a następnie wybrać język polski. Program natychmiastowo zapisze zmiany.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (8 głosów)

Strefa Download programu
Leawo Video Converter FreeLeawo Video Converter Free 6.0
Wersja stabilna
40.67 MB | 2014-04-11

Ilość pobrań: 822 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Leawo Video Converter Free