w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 330
Wszystkich postów: 928381
Wszystkich tematów: 135910

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni

Icecream Media Converter 1.56


Icecream Media Converter to wygodna w obsłudze aplikacja, dzięki której szybko przekonwertujemy filmy na pliki innego formatu i rozdzielczości lub same nagrania audio. Wygodnym rozwiązaniem jest wgrana baza kilkudziesięciu faktycznie istniejących urządzeń (np. iPody, iPady, urządzenia Blackberry czy pracujące pod kontrolą Androida), dzięki czemu wynikowy plik wideo zostanie automatycznie dostosowany rozdzielczością i formatem do możliwości technicznych wybranego urządzenia. Aplikacja pozwala również na pobieranie filmów z kanału YouTube prosto do jednego z wybranych formatów.

Program cechuje się długą listą obsługiwanych typów plików: flv, mkv, mp4, avi, swf, 3gp, flac, wmv, vob, rmvb, mov, m4v, midi, mp4, mpg, mpeg, m2ts, mts, mp3, wma, wav, m4a, m4p, cda, aac, aiff oraz ogg. Dzięki temu z dużym prawdopodobieństwem jest w stanie spełnić wymagania zdecydowanej większości potencjalnych użytkowników. Kolejnym plusem aplikacji jest jej interfejs, który jest spójny z innymi produktami tego producenta oraz bazuje na stylu znanym z interfejsu Modern UI najnowszych Windowsów (mimo, iż jest aplikacją desktopową).

Główne funkcje programu wybierane są przez użytkownika w górnej części głównego okna. Po wybraniu interesującej nas opcji, pojawiają się kolejne możliwości związane z szybkimi ustawieniami formatu oraz ścieżką pliku, który chcemy edytować. Sam proces konwersji lub pobierania nagrania z YouTube'a jest stosunkowo szybki, a jego postęp możemy śledzić na czytelnych paskach, które wyświetlane są w obydwu przypadkach.

Uwaga!
Producent zawiesił rozwój programu. Nowe wersje nie będą już wydawane.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (6 głosów)

Strefa Download programu
Icecream Media ConverterIcecream Media Converter 1.56
Wersja stabilna
30.96 MB | 2015-10-13

Ilość pobrań: 771 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (2)
Icecream Media Converter
avatararrow
MaTi | 2015.10.04 20:00
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dziękujemy za info. Pobieranie poprawione.
Icecream Media Converter 1.56
avatararrow
~Koszałkowski | 2015.09.29 18:44
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przy próbie zassania informuje, iż 'plik nie istnieje'.
Icecream Media Converter 1.56