w
googluj

OneClick Video Switch 9.8.0


OneClick Video Switch to wygodny w obsłudze program, za pomocą którego przekonwertujemy pliki wideo do innych formatów oraz uzyskamy z nich wyodrębnioną ścieżkę dźwiękową, co może okazać się szczególnie przydatne na przykład podczas korzystania z kursów językowych (w formie lekcji wideo), z których nagrań audio chcielibyśmy słuchać na przykład w samochodzie. Program cechuje się bardzo szybką pracą oraz przyjaznym interfejsem, który wyjątkowo czytelnie przedstawia wszystkie informacje.

Aplikacja oferuje konwersję pomiędzy wieloma formatami (ponad trzystoma), wśród których znajdziemy między innymi popularne AVI, MP4, FLV, SWF oraz WMV. Decydując o typie pliku wynikowego możemy skorzystać z dwóch sposobów jego selekcji. Pierwszy opiera się na wiedzy użytkownika, który może wybierać spośród prezentowanych formatów wideo wraz różnymi modyfikacjami jakości, natomiast drugi bazuje na wyborze urządzenia docelowego, na którym film będzie miał być odtwarzany. Dzięki temu bez obaw o ewentualne braki w wiedzy technicznej dotyczącej obsługi odpowiednich typów plików, będziemy mogli cieszyć się odpowiednie skonwertowanymi filmami, które bezproblemowo odtworzymy na jednym z wielu sprzętów mobilnych.

Program posiada wbudowaną bazę kilku popularnych urządzeń (iPodów, iPhone'ów, smartfonów BlackBerry czy konsolę PSP), dzięki której dopasujemy format wynikowego filmu do naszych potrzeb. Sama konwersja przebiega bardzo szybko, a plik wynikowy zapisywany jest w podanej przez nas ścieżce na etapie wyboru ustawień konwersji. Po skończonej pracy, aplikacja wyświetla czytelne podsumowanie edycji filmów.

Uwaga!
Instalator programu stara się zainstalować dodatkowe oprogramowanie reklamowe. Należy uważnie czytać kolejne akceptowane zgody, aby tego uniknąć.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona do 10 uruchomień programu.

Obecna w programie opcja pobierania filmów z kanału YouTube jest dodatkiem, który pozostaje w fazie testów i nie zawsze działa poprawnie.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
OneClick Video SwitchOneClick Video Switch 9.8.0
Wersja stabilna
1.64 MB | 2017-03-25

Ilość pobrań: 69 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
OneClick Video Switch