w
googluj

Movie To GIF 1.2.4.0


Movie To GIF to program, dzięki któremu w kilku prostych krokach przekonwertujemy dowolny film do formatu GIF w niewielkiej rozdzielczości, na przykład na potrzeby wykorzystania na forach czy w innych treściach w Internecie. Co ciekawe, bezpośrednio przed przystąpieniem do edycji, mamy możliwość wygodnego wybrania jedynie fragmentu filmu, który zostanie przerobiony na poruszającą się grafikę, dzięki czemu nie tylko oszczędzimy czas i zajętość pliku wynikowego, ale też stworzymy animację z dokładnie wybranego przez nas momentu w nagraniu wideo.

Obsługa programu jest intuicyjna, a dodatkowo uprzyjemnia ją przejrzysty i dość nowoczesny interfejs. Na początku konieczne jest wskazanie pliku, którego edycją chcemy się zająć, a następnie ograniczenie jego ram czasowych do odpowiednich momentów wybranych na osi czasu reprezentującej film tak, aby stworzony plik GIF obejmował konkretny wycinek nagrania. Poniżej okna edycji długości animacji dostępne są dodatkowe ustawienia aplikacji, dzięki którym zadecydujemy o jakości pliku wynikowego. Użytkownik może na tym etapie wpłynąć na rozdzielczość animacji, szybkość odtwarzania, ilość klatek na sekundę oraz ustawienia kolorystyki.

Kiedy konfiguracja jest już zakończona, pozostaje nam tylko uruchomienie głównego procesu przetwarzania. W pierwszym kroku zostaniemy poproszeni o wskazanie ścieżki docelowej zapisu oraz podanie nazwy pliku, który zostanie stworzony, a dalej program przejdzie już do pracy i tworzenia animacji GIF. Działanie Movie To GIF jest szybkie i stabilne; na plik wynikowy przyjdzie nam czekać od kilku do kilkunastu sekund (oczywiście zależnie od długości wybranego fragmentu filmu).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Movie To GIFMovie To GIF 1.2.4.0
Wersja stabilna
6.67 MB | 2016-04-14

Ilość pobrań: 834 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Movie To GIF
| Komentarz został wyminusowany | wyświetl