w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 345
Wszystkich postów: 937721
Wszystkich tematów: 138325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni
pl

Free Video to Xbox Converter 5.0.79.425


Free Video to Xbox Converter to konwerter formatów wideo, dzięki któremu w kilku prostych krokach przygotujemy film w formacie odpowiednim do odtwarzania na konsoli Microsoft Xbox. Będziemy przy tym mieli wpływ na jakość materiału, jak również jego rozdzielczość oraz standard zapisu danych (NTSC lub PAL). Format pliku wynikowego to MP4 (H264, AAC), który bezproblemowo odtwarzany jest przez konsolę. Film źródłowy może być zapisany w jednym z kilkunastu obsługiwanych formatów, wśród których znajdziemy między innymi popularne AVI, DIVX, MKV, RMVB, FLV, 3GP oraz MPG.

Aby skorzystać z programu, na początku konieczne jest zapełnienie listy plików gotowych do konwersji filmami, które chcielibyśmy edytować do formatu odpowiedniego dla konsoli Xbox. Już po tym etapie możliwe jest przystąpienie do właściwego etapu konwersji, dzięki możliwości skorzystania z szybkich ustawień (wystarczy wskazać jedną z dwóch jakości konwersji oraz zestaw szybkich ustawień, by program wiedział co ma robić). Bardziej wymagającym użytkownikom udostępniono ustawienia zaawansowane, pozwalające ręcznie kontrolować parametry wideo oraz dźwięku, a także w razie potrzeby zapisywać je w formie szablonów, by w przyszłości mieć do nich szybki dostęp. Domyślnie w programie zainstalowanych jest kilka typowych zestawów ustawień, różniących się między sobą niektórymi ustawieniami.

Preferencje w programie są tylko podstawowe i pozwalają zaprogramować automatyczne wyłączanie komputera po ukończonej konwersji, ustawić możliwość tworzenia podfolderów na przekonwertowane pliki oraz wybrać motyw kolorystyczny interfejsu i sprawdzić dostępność aktualizacji programu.

Uwaga!
Instalator stara się doinstalować dodatkowe oprogramowanie reklamowe. Należy uważnie czytać kolejne jego kroki, aby tego uniknąć, odznaczając odpowiednie zgody na umowy licencyjne tych programów.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Free Video to Xbox ConverterFree Video to Xbox Converter 5.0.79.425
Wersja stabilna
26.19 MB | 2016-04-25

Ilość pobrań: 268 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Free Video to Xbox Converter