w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 635
Wszystkich postów: 939067
Wszystkich tematów: 138947

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni
pl

Free Video to DVD Converter 5.0.99.823


Free Video to DVD Converter to program pozwalający przekonwertować różnego typu pliki wideo zapisane na komputerze do odpowiedniego formatu nadającego się do nagrania na płycie DVD (lub jej dwuwarstwowej odmianie Dual Layer), a następnie nagrać taką płytę przy użyciu wbudowanej w komputer nagrywarki. Pozwala wybierać pomiędzy standardem zapisu NTSC lub PAL oraz stosować jedno z kilku dostępnych ustawień różniących się między sobą rozdzielczością obrazu i jakością dźwięku.

Program stanowi świetną propozycję dla osób, które lubią odtwarzać filmy na standardowym odtwarzaczu DVD, jednak zbiory plików posiadają głównie w formie cyfrowej na dyskach komputera. Wykorzystanie Free Video to DVD Convertera skraca czas potrzebny do stworzenia standardowej płyty DVD do minimum, łącząc konwerter z narzędziem nagrywającym płyty (w przypadku użycia kilku plików wideo, automatycznie wygenerowane zostanie nawet proste, czytelne menu wyboru pliku, które pozwoli skorzystać w z wszystkich nagrań, kiedy będziemy je już odtwarzać w domowym czytniku DVD).

Kiedy dodajemy do programu kolejne pliki, które zostaną poddane konwersji, na czytelnym pasku w dolnej części interfejsu wyświetlana jest graficzna reprezentacja pojemności płyty DVD (oraz DVD-DL), dzięki czemu użytkownik ma rozeznanie ile jeszcze dodatkowych filmów będzie w stanie dograć do danego projektu. Ustawienia programu pozwalają przede wszystkim sprawdzić aktualizacje lub aktywować opcję automatycznego wyłączania komputera po zakończonej pracy programu.

Uwaga!
Instalator stara się doinstalować dodatkowe oprogramowanie reklamowe. Należy uważnie czytać kolejne jego kroki, aby tego uniknąć, odznaczając odpowiednie zgody na umowy licencyjne tych programów.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
Free Video to DVD ConverterFree Video to DVD Converter 5.0.99.823
Wersja stabilna
31.6 MB | 2016-08-24

Ilość pobrań: 1868 | W tym miesiącu: 20 | W poprzednim miesiącu: 34

Komentarze (0)
Free Video to DVD Converter