w
googluj

Prism Video Converter 11.04


PhotoSpills to program do tworzenia prostych kolaży zdjęć w oparciu o wykorzystanie jednego z kilku dostępnych szablonów. Jest to ciekawa propozycja dla wszystkich mniej wymagających użytkowników, którym zależy przede wszystkim na szybkim uzyskaniu ciekawego efektu prezentacji zdjęć, nie zaś posiadaniu pełnej kontroli nad procesem tworzenia kolażu, czego w opisywanym programie niestety nie znajdziemy. Zaskoczyć nas może przyjazna obsługa i możliwość tworzenia własnych szablonów ramek.

Z początku nie należy się zrażać licznymi komunikatami informacyjnymi podczas instalacji oraz uruchomienia (czynnościom tym towarzyszy ponadprzeciętna liczba okienek, które informują nas o kolejnych krokach, które będą miały miejsce). Z jednej strony to ciekawe rozwiązanie, kierowane prawdopodobnie przede wszystkim do początkujących użytkowników aplikacji, jednak z drugiej, zważywszy na niewielkie skomplikowanie obsługi programu, wyświetlanych komunikatów mogłoby być nieco mniej.

Kiedy program zostanie już uruchomiony, obsługa sprowadza się do wyboru interesującego nas algorytmu tworzenia kolażu z poziomu paska narzędzi znajdującego się w górnej części interfejsu. W wyskakującym okienku poproszeni zostaniemy o wskazanie odpowiedniego zestawu zdjęć lub folderu, na podstawie którego utworzony zostanie edytowany przez nas kolaż. Dostępne będzie także okno dodatkowych ustawień, w którym będziemy mogli zastosować proponowane parametry kolażu, bądź samemu je e Program przygotowany został do importowania dodatkowych schematów generowanych dokumentów, dzięki czemu użytkownik może ręcznie rozszerzyć jego funkcjonalność. Ciekawie prezentuje się krótka, ale czytelna i ilustrowana instrukcja obsługi do aplikacji, która dostępna jest w trybie online na stronie producenta, ale można się do niej dostać z aplikacji, klikając "Help" na górnym pasku.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (6 głosów)

Strefa Download programu
Prism Video ConverterPrism Video Converter 11.04
Wersja stabilna
1.88 MB | 2024-05-21

Ilość pobrań: 448 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Prism Video Converter