w
googluj

FFmpeg 4.1.1


FFmpeg to konsolowy program do kompleksowej i zaawansowanej obsługi nagrywania, strumieniowania oraz konwersji materiałów wideo. Choć przez wiele osób ceniony z uwagi na swoje możliwości, ponieważ nie oferuje graficznego interfejsu użytkownika (GUI), polecony może zostać głównie bardziej wymagającym i doświadczonym osobom, dla których kolorowy i okienkowy sposób obsługi nie jest niezbędny do efektywnej pracy.

Sam sposób obsługi jest oczywiście dokładnie opisany w dokumentacji i niewiele różni się od obsługi jakichkolwiek innych programów tego typu, zatem bardziej ambitni użytkownicy komputera mogą spróbować swoich sił z opisywanym programem, zanim skorzystają z bardziej atrakcyjnej wizualnie konkurencji. A spróbować warto, bo FFmpeg słynie z wielu narzędzi, które skutecznie i stosunkowo szybko pozwolą nam zarządzać filmami. Imponująca jest sama liczba obsługiwanych formatów, których jest naprawdę mnóstwo i z pewnością znajdziemy na niej wszystkie rozszerzenia, których kiedykolwiek będziemy potrzebować. Podobnie z formatami audio (bowiem program pozwala między innymi na wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z filmowych nagrań).

Podczas wprowadzania do programu kolejnych komend, warto uprzednio zagłębić się w dokumentację aplikacji (jedynie anglojęzyczną, ale bardzo szczegółową i czytelną), aby skorzystać z wszystkich dostępnych modyfikacji danego polecenia. Często dotyczą one bardzo drobiazgowych ustawień kodeków, filtrów i tym podobnych elementów, które bezpośrednio przekładają się na końcowy efekt konwersji pliku.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
FFmpeg



FFmpeg 4.1.1
Wersja stabilna 32-bitowa
53.9 MB | 2019-02-21
FFmpeg 4.1.1
Wersja stabilna 64-bitowa
63.2 MB | 2019-02-21

Ilość pobrań: 843 | W tym miesiącu: 21 | W poprzednim miesiącu: 44

Komentarze (0)
FFmpeg