w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 293
Wszystkich postów: 904370
Wszystkich tematów: 127546

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6571 dni

File Converter 1.2.3


File Converter – konwerter wielu rodzajów plików (audio, wideo, zdjęć), będący rozszerzeniem systemowej powłoki; wszystkie jego opcje dostępne są więc z menu kontekstowego widocznego po przyciśnięciu prawym przyciskiem myszy na dowolnym pliku, który chcemy przekonwertować. Dzięki temu zyskujemy jedną z ciekawszych propozycji tego rodzaju, bowiem niezależnie od sytuacji, bez konieczności poszukiwania na liście aplikacji odpowiedniego programu, będziemy mogli szybko zmienić format czy jakość pliku, który właśnie znaleźliśmy w eksploratorze.

Choć program nie powala ogromem obsługiwanych formatów, na liście rozszerzeń znajduje się znakomita większość najpopularniejszych i najczęściej używanych formatów grafiki, dźwięku oraz wideo (między innymi JPG, PNG, PSD, SVG, TIFF, MP3, OGG, WMA, MP4, AVI i wiele innych). Co ciekawe, aplikacja pozytywnie zaskakuje liczbą dodatkowych ustawień jakości, które możemy ręcznie edytować osobno, dla każdej z opcji. Możemy tym samym stworzyć pewne zestawy ustawień, aby na przykład po wybraniu opcji „Konwertuj do AVI” stworzyć film o takiej a takiej rozdzielczości przy danej jakości, za to wybierając inny format, stosować już zupełnie inne parametry obrazu. Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie możliwe naprawdę szybkie tworzenie duplikatów multimediów w formatach potrzebnych na przykład na urządzeniach mobilnych czy też stronach internetowych.

Wszystkie ustawienia osiągalne są zarówno z poziomu menu kontekstowego, jak i osobnej ikony aplikacji, która uruchamia panel opcji. Na koniec warto pochwalić jego interfejs, ponieważ jest czytelny i nowoczesny.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
File ConverterFile Converter 1.2.3
Wersja stabilna
39.3 MB | 2017-05-01

Ilość pobrań: 134 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
File Converter