w
googluj

Convertilla 0.7.1.37


Convertilla to niewielki i prosty w obsłudze program do konwertowania filmów, obsługujący formaty MP4, FLV, MKV, MPG, AVI, MOV, WMV, 3GP, MP3, WEBM, OPUS, AAC, FLAC, APE oraz WAV. Użytkownik ma tutaj możliwość ręcznego wskazania formatu docelowego (bez zaawansowanych szczegółów) lub wybrania urządzenia, na którym film ma się poprawnie odtwarzać – dostępne są między innymi smartfony z Androidem, iPhone’y, czy też przenośna konsola PSP.

Obsługa aplikacji nie jest skomplikowana i już na pierwszy rzut oka widać, że została stworzona z myślą o niewymagających użytkownikach, których oczekiwania w stosunku do tego typu aplikacji są raczej niewielkie. Aby przekonwertować plik, konieczne jest w pierwszej kolejności wskazanie programowi, który film chcemy edytować. Odbywa się to przez typowy, systemowy eksplorator. Po wskazaniu pliku źródłowego, możliwa jest modyfikacja jedynie podstawowych parametrów, w tym docelowej rozdzielczości. Alternatywnie skorzystać można ze wspomnianego na wstępie wyboru urządzenia docelowego – propozycje znajdziemy w formie przewijanej poziomo listy w drugiej zakładce w interfejsie.

Kiedy wybrane zostaną wszystkie ustawienia, konwersję uruchomimy przyciskiem w dolnej części okienka. Również na dole pojawi się wówczas pasek postępu, na podstawie którego można oszacować, jak długo potrwa cały proces. Niestety w programie nie znajdziemy praktycznie żadnych dodatkowych ustawień – jest to propozycja kierowana przede wszystkim do mniej wymagających użytkowników, którzy szukają prostego w obsłudze konwertera.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
ConvertillaConvertilla 0.7.1.37
Wersja stabilna
17.1 MB | 2019-07-27

Ilość pobrań: 169 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Convertilla