w
googluj

HD Video Converter Factory Pro 24.4


HD Video Converter Factory Pro to rozbudowany konwerter wideo oraz audio, połączony z prostym edytorem, narzędziem do tworzenia dzwonków do telefonu i opcją pobierania filmów z Internetu. Jest bardzo funkcjonalnym narzędziem, pozwalającym na obsługę m.in. formatów AVI, MP4, MPG, MPEG, VOB, MOV, FLV, MKV, H.264, MOD, TOD, DV, WMV, ASF, 3GP, 3G2, DRM MP4, RM, RMVB, OGV, VRO w przypadku wideo oraz (dla audio) m.in. MP3, M4A, AC3, AAC, WMA, WAV, OGG, APE, MKA, AU, AIFF, FLAC, M4B, M4R, MP2 oraz MPA. Dużym atutem jest tutaj możliwość wyboru formatu docelowego nie tylko ręcznie, ale także korzystając z wbudowanej bazy prawdziwych urządzeń, w tym tabletów i smartfonów m.in. Apple, Samsung oraz Sony.

Obsługa programu jest prosta, dzięki nowoczesnemu i przejrzystemu interfejsowi. Działa on bardzo sprawnie, szybko reagując na polecenia użytkownika. Wystarczy wybrać pliki wejściowe korzystając z eksploratora, następnie wskazać format docelowy i wybrać przycisk konwersji. Wcześniej możliwe jest wprowadzenie modyfikacji w nagraniu, w tym połączeniu kilku plików w jeden. Kiedy plikiem wejściowym jest klip wideo, na wyjściu nie jesteśmy ograniczeni tylko do formatów wideo – możliwe jest również zapisanie jedynie samej ścieżki dźwiękowej pod postacią pliku audio.

Na wysokim poziomie stoi również szybkość samego konwertera. Warto zwrócić uwagę na wygodną obsługę modułu do tworzenia dzwonków do telefonów: wystarczy wybrać docelowy system operacyjny (Android lub iOS), następnie przyciąć plik na osi czasu i zapisać w odpowiednim formacie (w tym przypadku wejściowym plikiem może być również film – zostanie z niego wydobyta ścieżka audio).

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się również darmowa wersja aplikacji, program Free HD Video Converter Factory.

Ograniczenia!
Testowa wersja programu pozwala przekonwertować maksymalnie 5 pierwszych minut nagrania.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
HD Video Converter Factory ProHD Video Converter Factory Pro 24.4
Wersja stabilna
86.6 MB | 2021-11-25

Ilość pobrań: 383 | W tym miesiącu: 14 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (0)
HD Video Converter Factory Pro