w
googluj

SolveigMM AVI Trimmer+ 5.0.1603.23


SolveigMM AVI Trimmer+ to program do łatwego wycinania fragmentów nagrań wideo, który pozwoli uzyskać z dłuższego filmu krótkie, wybrane przez nas fragmenty lub wyciąć nieistotne momenty z dłuższego nagrania (na przykład nieudane momenty podczas amatorskich nagrań lub reklamy w przypadku zarejestrowanego z telewizji filmu). Jest to aplikacja z jednej strony funkcjonalna, z drugiej zaś – jej możliwości zostały ograniczone do niezbędnych, dzięki czemu użytkownik nie ma możliwości zagubienia się w opcjach, których po prostu nie jest nadmiernie dużo. Dzięki temu obsługa jest wygodna i nawet mniej zaawansowany użytkownik będzie w stanie efektywnie wykorzystać możliwości programu.

Po włączeniu aplikacji naszym oczom ukazuje się interfejs, który podzielony jest na trzy główne części: lewy pasek, gdzie znajduje się podgląd wybranego do edycji pliku oraz opcje związane z zapisem, dolny pasek, który jest klasyczną osią czasu z widocznymi kolejnymi klatkami nagrania oraz ścieżką dźwiękową, jak również większe okno podglądu. Poszczególne funkcje obsługuje się główne z poziomu menu start, ale fragmenty filmu wycinać można również „ręcznie”, korzystając z intuicyjnej w tym przypadku osi czasu u dołu ekranu.

Po zakończonej edycji, zmiany (wycięcie wybranych fragmentów) zostaną zastosowane po naciśnięciu przycisku Start w dolnej części. Przy zapisie mamy dodatkowo możliwość wskazania ścieżki, gdzie elementy zostaną zapisane (nie musi to być ten sam katalog, z którego importowaliśmy film do edycji).

Uwaga!
Podczas instalacji warto zwrócić uwagę na akceptowane umowy licencyjne, by przypadkowo nie wyrazić zgody na instalację dodatkowego oprogramowania reklamowego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SolveigMM AVI Trimmer+SolveigMM AVI Trimmer+ 5.0.1603.23
Wersja stabilna
34.07 MB | 2017-09-17

Ilość pobrań: 266 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
SolveigMM AVI Trimmer+