w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 708
Wszystkich postów: 939073
Wszystkich tematów: 138951

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

Outlook4Gmail 5.4.0


Outlook4Gmail to program przeznaczony do synchronizacji pojedynczego lub wielu kont Gmail z klientem pocztowym Microsoft Outlook pod kątem książek adresowych i kalendarzy z terminami spotkań. Współdzielone są nazwy kontaktów i kategorie (z grupami Google), adresy e-mail, telefony, daty, awatary oraz dane osobowe. Narzędzie synchronizuje kalendarze wraz z wszystkimi terminami, zarówno domyślne, jak i te utworzone manualnie, dostępne jest także łączenie większej liczby kalendarzy w jeden. Synchronizacja danych może odbywać się w obydwu kierunkach, także jednocześnie, dostępna jest również opcja jej przeprowadzania w czasie rzeczywistym.

Aplikacja korzysta ze specjalnego filtra, który pomija błędne wpisy w książkach adresowych. Program pozwala na synchronizowanie dużej ilości danych, możliwe jest zarządzanie folderami dostępnymi na koncie Gmail i klienta poczty Microsoftu. Reguły rozwiązywania konfliktów wbudowane w aplikację pozwalają na kontrolę nad duplikatami obecnymi w adresach, nazwach i innych danych. Możliwe jest ustalanie różnych priorytetów dla kontaktów z Gmail, Outlooka, czy tych ostatnio wprowadzonych, dzięki temu użytkownik ma większą pewność, że zostaną one prawidłowo zsynchronizowane. Dostępne jest również tworzenie planów automatycznej synchronizacji, wykonywanej w określonych dniach, datach i czasie.

Outlook4Gmail działa właściwie jako dodatek do Microsoft Outlook, w wersjach 2010 i 2013 program możemy obsługiwać w jednej z kart wstążki, zaś w edycjach poprzednich korzystamy z niego poprzez menu i pasek narzędzi.

Szata graficzna aplikacji posiada dość elegancki i nowoczesny wygląd. Z obsługą narzędzia powinni poradzić sobie także mniej zaawansowani użytkownicy, synchronizacja nie przysparza większych trudności, wystarczy podać odpowiednie dane uwierzytelniające i wybrać jej kierunek, można zdefiniować także kilka nieobowiązkowych opcji. W razie problemów z konfiguracją programu, producent przygotował szczegółowy podręcznik obsługi, umieszczony zarówno w samej aplikacji jak i na stronie internetowej jej twórców.

Uwaga!
Wersja bezpłatna aplikacji nosi nazwę Trial, jednak w rzeczywistości jest to demo, programu można używać przez dowolną ilość czasu, nie ma wymogu zakupu płatnej licencji.

Ograniczenia!
Wersja Demo posiada kilka ograniczeń w stosunku do pełnej edycji programu - nie można synchronizować kalendarzy i awatarów, nie ma obsługi dla wielu kont Gmail, dane nie są synchronizowane przy uruchamianiu Outlooka, a także w czasie, gdy wykonuje on jakieś operacje. Z różnicami pomiędzy wersjami Demo i komercyjną można zapoznać się na stronie producenta, która pozwoli także na dokonanie zakupu pełnej edycji.

Wymagania!
Microsoft Outlook w wersji 2003 lub wyższej.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Outlook4GmailOutlook4Gmail 5.4.0
Wersja stabilna
15.8 MB | 2021-11-04

Ilość pobrań: 759 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Outlook4Gmail