w
googluj

Kiwi for Gmail 2.0.442


Kiwi for Gmail to świetnie wyglądający klient tytułowej poczty Gmail oraz powiązanych z nią usług związanych z dokumentami – Google Docs. W pełnej wersji program oferuje jednoczesną obsługę 6 skrzynek, obsługuje wtyczki i dodatki do Gmaila oraz wyświetla pulpitowe powiadomienia. Podobnie, jak w przypadku obsługi kont Google przez Internet, również tutaj zaimplementowano osobne okna w niektórych sytuacjach (na przykład podczas tworzenia nowej wiadomości). Pod kątem wyglądu i obsługi program można w praktyce interpretować jako poświęconą usługom Google przeglądarkę – poza atrakcyjnymi ramkami internfejsu, aplikacja w zasadzie otacza jedynie webowy wygląd Gmaila oraz Dokumentów (Google Docs).

Trzeba natomiast przyznać, iż twórcy programu postarali się, aby doświadczenie związane z korzystaniem z niego było bardzo zachęcające i atrakcyjne. Przy pierwszym uruchomieniu zadbano o minimalistyczne ekrany objaśniające działanie poszczególnych funkcji (większość z tych grafik znajdziemy również na stronie producenta, ale mimo to jest to miły element konfiguracji). Ewentualne zastrzeżenia można mieć do liczby wspomnianych ekranów: jest ich sporo, a całości nie da się pominąć jednym naciśnięciem przycisku – konieczne jest ręczne „przeklikanie” wszystkich po kolei. To jednak oczywiście drobiazg.

Poza zakończeniu szkolenia, pozostaje rozpocząć korzystanie i tutaj konieczne będzie dodanie nowego konta użytkownika. Cały proces logowania i obsługi jest już jednak identyczny, jak w przypadku standardowej obsługi znanej z Sieci. Zalogowaniu użytkownika może towarzyszyć konieczność wyrażenia zgody na udostępnianie przez Gmaila informacji aplikacjom trzecim – to normalne w przypadku tego rodzaju klientów poczty. Jeśli będzie to niezbędne, stosowne komunikaty zostaną wyświetlone na ekranie zaraz po zalogowaniu.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania. Po tym czasie możliwe jest wykupienie licencji lub dalsze korzystanie z programu w wersji Lite, która jest pełną wersją klienta pocztowego (ograniczonego do 1 konta użytkownika), natomiast większość ograniczeń dotyczy funkcjonalności związanej z obsługą dokumentów.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Kiwi for GmailKiwi for Gmail 2.0.442
Wersja stabilna 32-bitowa
105.36 MB | 2019-04-12
Kiwi for Gmail 2.0.442
Wersja stabilna 64-bitowa
108.27 MB | 2019-04-12

Ilość pobrań: 57 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Kiwi for Gmail