w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 708
Wszystkich postów: 939073
Wszystkich tematów: 138951

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni
pl

K-ML 4.11.443


K-ML to program ułatwiający prowadzenie kampanii marketingowej za pomocą poczty elektronicznej. W aplikacji możemy zarządzać listami mailingowymi i na ich podstawie wysyłać całe serie spersonalizowanych wiadomości e-mail oraz newsletterów, trafiających do określonych grup odbiorców. K-ML oferuje wsparcie dla tworzenia wiadomości e-mail zawierających tekst o dowolnym kodowaniu znaków, a także kod HTML, obrazy i załączniki. Wiadomości zmodyfikujemy przy pomocy edytora tekstu, dodatkowo wyposażonego w moduł edycji HTML oraz funkcje wstawiania grafiki i odnośników. Aplikacja pozwala na import kodu strony internetowej do zawartości e-maila, posiada również możliwość wyświetlania poglądu naszych wiadomości w przeglądarce.

W programie można ustalać priorytet wysyłanych maili, a także dodawać do nich prośbę o potwierdzenie odbioru. Dostępne są ustawienia odnoszące się do liczby wysyłanych wiadomości w ciągu jednej minuty. W K-ML wykorzystamy tzw. stałe, które umożliwiają szybkie wstawianie w treść wiadomości różnych parametrów - nazw adresatów, aktualnej daty i godziny, nazwy nadawcy, adresów e-mail adresatów, adresu e-mail nadawcy, listy zastosowanych adresów oraz losowej liczby i podpisu. Program przechowuje historię wszystkich wysłanych e-maili, można ją przeglądać oraz oczyszczać ze zbędnych wpisów.

Menadżer list mailingowych pozwala na łatwe tworzenie list i dodawanie do nich kontaktów, jak również na późniejszą edycję wszystkich wprowadzonych danych. Można łączyć informacje z poszczególnych list oraz importować lub eksportować kontakty z/do plików CSV. Program posiada również funkcję tworzenia kopii zapasowej zgromadzonych w nim danych. Dostępna ilość list mailingowych jest nieograniczona, podobnie jak liczba ich subskrybentów, dodatkowo aplikacja wspiera także wysyłanie wiadomości z profili różnych nadawców. Niestety, w wersji niezarejestrowanej program ma prawo wysyłać e-maile tylko do 30 kontaktów w jednej procedurze.

K-ML korzysta z protokołu SMTP z funkcją uwierzytelnienia (raczej bez SSL, wystarczy spojrzeć na rodzaj szyfrowania). Wiadomości e-mail z kodem HTML i załącznikami są szyfrowane przy pomocy Base64 - niestety, nie jest to skuteczna ochrona. Aplikacja może także rozsyłać wiadomości w tzw. czystym tekście - nie zawierają one kodu HTML, obrazów lub załączników i nie są w żaden sposób zaszyfrowane. W programie dostępna jest funkcja odpowiedzialna za wygenerowanie witryny PHP, która udostępnia opcję subskrypcji naszych wiadomości. Jeżeli znamy PHP, w łatwy sposób możemy wdrożyć w dowolnej witrynie odpowiednie skrypty, pozwalające na integrację z K-ML, a także oferujące możliwość zapisania się na naszą listę mailingową lub zrezygnowania z jej subskrypcji. Obsługiwane są potwierdzenia uczestnictwa znane jako Double-Opt. K-ML potrafi również aktualizować listy mailingowe na serwerze, w takim wypadku dane są przesyłane za pomocą protokołu FTP.

Interfejs graficzny aplikacji nie prezentuje się zbyt nowocześnie. Obsługa raczej nie będzie stanowiła wyzwania dla użytkowników obeznanych w grupowym rozsyłaniu wiadomości e-mail. W razie wątpliwości co do znaczenia wybranych funkcji K-ML, można zapoznać się z plikiem pomocy wbudowanym w program (niestety, brakuje instrukcji w języku polskim).

Ograniczenia!
Wersja Free pozwala na wysyłanie wiadomości do maksymalnie 30 kontaktów w jednej serii. Aby odblokować nieograniczone wysyłanie wiadomości, należy za pomocą witryny producenta nabyć licencję na pełną wersję aplikacji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
K-MLK-ML 4.11.443
Wersja stabilna
2.25 MB | 2016-12-04

Ilość pobrań: 221 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
K-ML