w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 659
Wszystkich postów: 939065
Wszystkich tematów: 138943

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

Inky 3.3.0


Inky to klient poczty e-mail, obsługujący najpopularniejsze protokoły IMAP i POP. Program przypadnie do gustu osobom, które cenią przejrzysty interfejs, a jednocześnie możliwość korzystania z różnych ciekawych funkcji. Jednym z rozwiązań, niespotykanym w innych programach pocztowych, jest wykorzystanie tzw. chmury do przechowywania danych o kontach e-mail użytkownika.

Po pierwszym uruchomieniu programu należy założyć nowe konto użytkownika lub zalogować się na już istniejące. Jest to konto, do którego możemy przypisać dowolne skrzynki poczty elektronicznej. Dzięki funkcji zapisu stanu konta w chmurze, z której korzysta aplikacja Inky, dostęp do informacji o naszej poczcie e-mail możemy uzyskać z dowolnego komputera podłączonego do Internetu, na którym znajduje się program. Jest to wygodne rozwiązanie z tego względu, że nie ma potrzeby logowania się na poszczególne skrzynki pocztowe - wystarczy zalogować się do jednego konta w Inky.

Zalety programu to między innymi czytelny, przejrzysty, dobrze zorganizowany interfejs - choć dostępny jest jedynie w języku angielskim, jego obsługa nie powinna sprawiać problemów. Twórcy aplikacji przygotowali również tzw. samouczek, który prezentuje najważniejsze obszary i funkcje programu, z których będziemy korzystać. Przejrzysty interfejs Inky pozwala skupić się na najważniejszym - na treści wiadomości e-mail. Elektroniczne listy - zarówno listę tematów, jak i pojedyncze wiadomości - możemy wyświetlić w jednym z kilku trybów, skorzystać z różnych filtrów, skatalogować czy łatwo wyszukać poprzez wyszukiwarkę.

Synchronizacja w chmurze, minimalistyczny, zgodny z obecnymi trendami interfejs, obsługa wielu skrzynek e-mail poprzez jedno konto, możliwość łatwego etykietowania, filtrowania, wyszukiwania e-maili, a także tworzenia nowych wiadomości - to najważniejsze atuty programu Inky, którego powinien sprawdzić każdy użytkownik poczty e-mail.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
InkyInky 3.3.0
Wersja stabilna
61.51 MB | 2017-03-28

Ilość pobrań: 378 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Inky