w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 469
Wszystkich postów: 944987
Wszystkich tematów: 141887

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7843 dni
pl

StrongRecovery 4.7.0.1


StrongRecovery to program do odzyskiwania danych. Ta solidna i funkcjonalna aplikacja pozwoli na przywrócenie informacji utraconych w wyniku awarii, ataku malware bądź formatowania. Program obsługuje standardowe dyski twarde (odzyskuje także pliki zaszyfrowane i skompresowane), karty pamięci (SD, xD, CF, MS, MMC), dyski zewnętrzne i inne nośniki podłączane przez interfejs USB oraz urządzania multimedialne (kamery, aparaty, smartfony).

Obsługa aplikacji jest niezwykle intuicyjna. Na początku pracy z programem należy wybrać urządzenia, z których chcemy odzyskać dane (typowo będą to partycje dysku twardego). Warto zaznaczyć, że program oprócz partycji utworzonych w Windowsie, odczytuje także woluminy innych systemów operacyjnych - mowa przede wszystkim o dystrybucjach GNU/Linux. Dodatkowo możemy określić, w jaki sposób był sformatowany nośnik. Po zatwierdzeniu wyboru, następuje proces skanowania. W zależności od rozmiarów i prędkości komputera, może on potrwać od kilku minut do kilkudziesięciu minut. Znalezione pliki widoczne będą w drzewiastej strukturze, po której nawigujemy w standardowy sposób. Na uwagę zasługują rozbudowane możliwości filtrowania wyników. Możemy wybrać określone typy danych (audio, wideo, grafika, dokumenty, systemowe; pliki skasowane, nadpisane, niezidentyfikowane, prawdopodobnie nadpisane, skompresowane, zaszyfrowane, metapliki).

Pozostałe funkcje:
- odczyt i zapis obrazów nośników,
- oznaczanie plików jako ulubione,
- dwa tryby widoku - miniatury lub lista ze szczegółami,
- podgląd właściwości plików,
- wbudowana przeglądarka heksadecymalna,
- funkcjonalna wyszukiwarka (obsługa masek, przeszukiwanie zawartości plików i nazw, określanie atrybutów i stempli czasowych, wybieranie danych o rozmiarze z zadanego przedziału liczbowego),
- odczytywanie i przywracanie sesji skanowania.

Do programu dołączony jest przystępny plik pomocy, omawiając podstawy obsługi i konfiguracji. Dokumentacja jak i interfejs narzędzia dostępne są w polskiej wersji językowej.

Ograniczenia!
Narzędzie jest dostępne w wersji demonstracyjnej. Następujące funkcje są zablokowane: przywracanie plików, otwieranie plików oraz szybkie przywracanie partycji. Jeśli jesteśmy zainteresowaniu zakupem pełnego wydania, do dyspozycji mamy kilka planów, różniących się ceną i ilością dostępnych funkcji. Szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie projektu.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (78 głosów)

Strefa Download programu
StrongRecoveryStrongRecovery 4.7.0.1
Wersja stabilna
4.43 MB | 2024-07-21

Ilość pobrań: 8289 | W tym miesiącu: 35 | W poprzednim miesiącu: 22

Komentarze (6)
StrongRecovery
avatararrow
~Rycho | 2016.02.18 10:33
8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten program uratował mi foty z 12 lat kiedy niechcący usunąłem partycje z dysku, podczas odzyskiwania ukazało się również wiele plików skasowanych i zbędnych więc trzeba było sporo porządkować, tak naprawdę to wszystko zależy od ilości "nadpisanych" danych jak zbyt wiele to nie odzyskasz, jak pojedyncze to jest szansa. Jak dla mnie to wart kasy, którą wydałem zwłaszcza, że licencja jest osobista i do końca istnienia programu.
StrongRecovery 3.7.9.0
avatararrow
risck | 2015.07.06 08:48
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
nic te dema różne nie warte bo pokazuje i chwali się co potrafi a nikt nic nie może z tym zrobić ,po co to komu ?
StrongRecovery 3.7.3.7
avatararrow
~tester | 2014.08.19 19:40
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program teraz odzyskuje dane na probe

@szopen - nie spamuj, boli Cie to, ze komus sie powodzi? Zamiast zadawac glupie pytania i siac ferment moze przekonaj sie jak jest, no chyba, ze masz inny cel - robic syf.
StrongRecovery 3.4.1.2
avatararrow
~szopen | 2014.08.05 05:22
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ściągnąłem EaseUS Data Recovery Wizard Professional 8.0, który pokazał odzyskane pliki bez dostępu do nich. musiałem zapłacić ok. 290 pln za dostęp do odzyskanych plików. po zapłacie wkleiłem klucz, uzyskałem dostęp do tylko nazw:) tych plików. jednak ze zwrotem kasy nie było problemu. wszedłem na czat z konsultantem i po angielsku zażądałem zwrotu. ciekawe, czy twórca strongrecovery oddaje kasę tak łatwo, jak ją dostaje.
StrongRecovery 3.4.0.4
avatararrow
~Henryk | 2013.09.17 19:01
8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Rewelacja! Szukalem wiele progamow, ale zaden nie zadzialal w oczekiwany sposob, ten jest poprostu genialny! Latwy, szybki i skuteczny, dziekuje, dziekuje i jeszcze raz dziekuje, uratowalem swoje cenne dane!
StrongRecovery 2.9.7.4
avatararrow
~dym | 2013.04.20 18:00
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Demo to taki program po co komu? chwalą się programem ? najpierw trzeba pokazać jako całość jak to działa a nie kota w worku kupować
StrongRecovery 2.9.7.0