w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 447
Wszystkich postów: 937842
Wszystkich tematów: 138398

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Weeny Free Key Recovery 1.2


Weeny Free Key Recovery to lekkie, darmowe narzędzie służące do odzyskiwania kodów seryjnych i informacji licencyjnych. Aplikacja pozwala użytkownikowi na przywrócenie kluczy do systemu Windows, gier komputerowych i popularnego oprogramowania (Microsoft Office, Visual Studio, SQL Server, Adobe Photoshop, AutoCAD, Symantec Antivirus, Battlefield, Call of Duty, FIFA, The Sims, VMWare, Exchange Server i inne).

Weeny Free Key Recovery cechuje się przyjaznym, a co za tym idzie, prostym w obsłudze interfejsem. Narzędzie oferuje dwa tryby skanowania - podstawowy i pełny. W przypadku pierwszego z nich sprawdzane są jedynie fragmenty systemu charakterystyczne dla określonego typu oprogramowania. W drugim natomiast, odbywa się przeglądanie wszystkich istotnych kluczy i wartości rejestru - mimo mniejszej dokładności i nieco dłuższego czasu oczekiwania, tryb ten jest polecany przez redakcję Programosy.pl - po skutecznym odfiltrowaniu zawartości listy ze zbędnych wpisów, można z wyższym prawdopodobieństwem odzyskać dane licencyjne. Dodatkowe opcje pozwalają również na zmianę informacji systemowych (właściciel i organizacja, klucz seryjny) oraz zapisanie zawartości spisu na dysku (w postaci klasycznego pliku tekstowego).

Narzędzie jest dostępne bezpłatnie na zasadach licencji freeware - może być wykorzystywane zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Mimo konieczności instalacji za pomocą dedykowanego kreatora, aplikacja może działać w trybie przenośnym (Portable). W tym celu wystarczy po prostu przenieść plik wykonywalny na dowolny nośnik, na przykład pamięć USB.

Uwaga!
Kreator instalacyjny proponuje skopiowanie na dysk twardy dodatkowych komponentów, takich jak RegClean Pro. Nie są one konieczne do poprawnego działania aplikacji, dlatego zalecamy je zignorować (wybieramy opcję "Decline").

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Weeny Free Key RecoveryWeeny Free Key Recovery 1.2
Wersja stabilna
0.67 MB | 2013-01-29

Ilość pobrań: 437 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Weeny Free Key Recovery