w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 744
Wszystkich postów: 939801
Wszystkich tematów: 139187

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7816 dni

Eassos Recovery Free 4.4.0.435


Eassos Recovery Free jest to darmowy program do odzyskiwania plików skasowanych z dysku twardego komputera. Program jest bardzo łatwy w obsłudze, posiada funkcjonalny i przejrzysty interfejs użytkownika, a ponadto charakteryzuje się wysoką skutecznością. Wbudowany kreator w prosty i bezpieczny sposób prowadzi użytkownika przez kolejne etapy procesu odzyskiwania danych.

Program posiada cztery moduły: do odzyskiwania plików z partycji, do odzyskiwania utraconych partycji, do odzyskiwania plików z dysku oraz do odzyskiwania skasowanych plików. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych programów, EassosRecovery Free bardzo szybko przeszukuje wskazany przez nas dysk lub partycję celem wyszukania utraconych danych. Czas przeszukiwania zależy od wielkości przeszukiwanego dysku/partycji oraz ilości znajdujących się na nim plików. Po przeszukaniu aplikacja wyświetla szczegółowe dane przeszukanego dysku/partycji, umożliwia szybki podgląd plików oraz wybór plików do odzyskania.

Dzięki temu programowi można odzyskać wydawałoby się bezpowrotnie utracone dane nawet ze sformatowanej partycji systemowej. Program wyróżnia się także obsługą tablic partycji GUID (GUID Partition Table) oraz możliwością przywrócenia skasowanego głównego rekordu startowego MBR (Master Boot Record).

Aplikacja wspiera wszystkie najpopularniejsze wersje systemu Windows, zarówno w wersjach 32-bitowych, jak i 64-bitowych.

Ograniczenia!
Wersja bezpłatna pozbawiona jest funkcji odzyskiwania plików o objętości powyżej 100 MB oraz przywracania sformatowanych partycji.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Eassos Recovery FreeEassos Recovery Free 4.4.0.435
Wersja stabilna
57.76 MB | 2021-04-29

Ilość pobrań: 1558 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Eassos Recovery Free