w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 572
Wszystkich postów: 946564
Wszystkich tematów: 141374

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

EaseUS Email Recovery Wizard 4.0.0


Jeśli używamy programu pocztowego Microsoft Outlook i zdarzy się nam przypadkowo usunąć ważny email lub zapomnieć hasło, nie jest to jeszcze powód do rozpaczy. Wystarczy użyć programu EaseUS Email Recovery Wizard. Z pomocą tego darmowego i prostego w obsłudze narzędzia błyskawicznie odzyskamy utracone dane.

EaseUS Recovery Wizard operuje na plikach o rozszerzeniu .pst, do których zapisywane są wszystkie dane z programu MS Outlook. Zatem oprócz odzyskiwania emaili i haseł, aplikacja umożliwia również odzyskiwanie załączników, kontaktów, notatek, zadań oraz wpisów z dziennika i kalendarza. Przed przywróceniem danych użytkownik może je podejrzeć, by upewnić się co do ich jakości.
Jeśli sam plik .pst jest uszkodzony i niedostępny z poziomu klienta poczty (co często ma miejsce wówczas, gdy rozmiary pliku zbliżą się do górnej granicy 2 GB), aplikacja daje możliwość naprawienia go.

Program nie nadpisuje istniejących danych, lecz zapisuje odzyskane elementy do nowego pliku. Dostępne rozszerzenia to: .msg i .eml (dla pojedyńczych wiadomości) oraz folder OE store dla większych porcji informacji.

Program jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami Outlooka od wersji 97 w górę. Obsługuje również nową, 64-bitową wersję klienta pocztowego Microsoftu.

Z poziomu aplikacji (pod przyciskiem "Help") dostępny jest czytelny i wyczerpujący podręcznik obsługi programu.

Uwaga!
Program należy zainstalować na dysku innym niż ten, na którym znajduje się kopia programu MS Outlook.

Ograniczenia!
Testowana wersja Trial nie pozwala na zapisywanie odzyskanych elementów. Pełną wersję aplikacji można wykupić na stronie producenta.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
EaseUS Email Recovery WizardEaseUS Email Recovery Wizard 4.0.0
Wersja stabilna
8.29 MB | 2023-12-28

Ilość pobrań: 354 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
EaseUS Email Recovery Wizard