w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 361
Wszystkich postów: 938490
Wszystkich tematów: 138720

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni
pl

Disk Drill 5.5.900.0


Disk Drill to ciekawy program do odzyskiwania danych z dysków twardych. Pierwotnie powstał w wersji na komputery Mac, gdzie został doceniony przez rzeszę zadowolonych użytkowników. Aktualnie dostępny jest także właśnie dla Windowsa, ale obsługuje przy tym partycje sformatowane zarówno w systemach plików właśnie tego systemu, Maca lub Linuxa. Program jest prosty w obsłudze i nowoczesny w wyglądzie (interfejs jest dość minimalistyczny i ciekawy). Oferowanych jest kilka trybów pracy, które pozwalają dopasować działanie aplikacji do własnych potrzeb.

Po uruchomieniu programu, w pierwszej kolejności na ekranie wyświetlane są wszystkie fizyczne dyski zainstalowane w komputerze (lista uwzględnia zarówno napędy magnetyczne - HDD, jak i półprzewodnikowe - SSD). Każdy fizyczny dysk można kliknąć, rozwijając w ten sposób listy dostępnych partycji. Możliwe jest także wyłączenie domyślnego filtra ukrywającego niektóre elementy, po dezaktywacji którego zobaczymy także automatycznie tworzone przez system ukryte partycje na pliki zapasowe itp. Odpowiednią akcję odzyskiwania plików uruchamiamy niezależnie dla każdego z dysków. Akcja może być w dowolnym momencie przerwana (i zapisana, by kontynuować w przyszłości) lub anulowana.

W programie dostępnych jest kilka trybów pracy. Różnią się między sobą przede wszystkim szybkością, która jest odwrotnie proporcjonalna do skuteczności znajdowania utraconych plików. Warto wziąć to pod uwagę przy uruchamianiu odpowiedniego z trybów, ponieważ różnice w czasie mogą być znaczące (szczególnie w przypadku magnetycznych dysków o sporej pojemności).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (24 głosów)

Strefa Download programu
Disk DrillDisk Drill 5.5.900.0
Wersja stabilna
27 MB | 2024-05-01

Ilość pobrań: 3956 | W tym miesiącu: 53 | W poprzednim miesiącu: 39

Komentarze (0)
Disk Drill