w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 539
Wszystkich postów: 946582
Wszystkich tematów: 141391

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

R-Undelete 6.7 build 180011


R-Undelete to program do przywracania usuniętych plików z partycji dysków sformatowanych w systemie FAT lub NTFS. Dzięki stosunkowo prostym możliwościom, jest raczej lekką aplikacją, dzięki czemu szybko działa. W celu poszukiwania usuniętych dokumentów, skanowane mogą być dowolne partycje, co ciekawe wykrywane są również te domyślnie zastrzeżone przez system. Cała obsługa ujęta została w kreator, co nie pozwoli nam zapomnieć o zaznaczeniu którejkolwiek z istotnych funkcji, przed rozpoczęciem skanowania. Jest to szczególnie ważne z punktu widzenia mniej doświadczonych użytkowników, obawiających się pierwszego użycia tego typu aplikacji.

Dla ułatwienia, podczas instalacji program integruje się również z powłoką systemową. Pozwala to rozpocząć wyszukiwanie usuniętych plików bezpośrednio z menu kontekstowego wyświetlanego w eksploratorze plików. Aplikacja odróżnia się nieco od większości konkurencyjnych rozwiązań sposobem prezentacji wyników swoich poszukiwań. Można je bowiem nie tylko zaprezentować na alfabetycznej liście, ale również posortować względem daty ostatniego użycia, czy także pogrupować według typów plików. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli sprawnie poruszać się po odzyskanych dokumentach, z osobna po zdjęciach czy plikach tekstowych.

Do zalet programu należy dodatkowo zaliczyć szybkość jego działania, która stoi na dość wysokim poziomie oraz liczbę dostępnych materiałów pomocy technicznej. Większość z nich znajduje się jedynie na stronie producenta, ale w ich skład wchodzi długa lista często zadawanych pytań, forum użytkowników oraz obszerna, szczegółowo przygotowana i ilustrowana instrukcja obsługi.

Ograniczenia!
Darmowa licencja pozwala na zainstalowanie programu maksymalnie na jednym komputerze domowym/ stacji roboczej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
R-UndeleteR-Undelete 6.7 build 180011
Wersja stabilna
64.4 MB | 2022-11-24

Ilość pobrań: 593 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
R-Undelete