w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 463
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

O&O MediaRecovery 14.0 Build 17


O&O MediaRecovery to program do odzyskiwania zdjęć, filmów i muzyki z dysków twardych oraz pamięci przenośnych, po ich przypadkowym usunięciu lub formatowaniu nośnika. W darmowej, testowej wersji będziemy jednak mogli jedynie zapoznać się z listą rozpoznanych plików do odzyskania; etap faktycznego przywrócenia plików na dysk został tu zablokowany. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, dzięki zorganizowaniu jej w formie kreatora. Znacznie ułatwi to pracę szczególnie początkującym użytkownikom, którzy w takiej sytuacji nie muszą obawiać się, że przypadkiem pominą jakikolwiek istotny krok konfiguracji.

Proces uruchamiania poszukiwań plików został ukrócony do minimum: wybieramy partycję, na której chcemy znaleźć utracone dane, a następnie potwierdzamy wybór odpowiednim przyciskiem. Na tym etapie warto zauważyć, iż możemy wskazać nie tylko taki dysk, z którego przypadkowo usunęliśmy dane, ale również nośnik bezpośrednio po formatowaniu - również w tym przypadku aplikacja powinna poradzić sobie z odzyskiwaniem danych. Podczas przeszukiwania dysku warto uzbroić się w cierpliwość, ponieważ jest to proces czasochłonny: podczas naszych testów, skanowanie partycji dysku SSD o pojemności ok. 110GB trwało około 20 minut. Czas ten będzie się proporcjonalnie wydłużał wraz ze wzrostem pojemności dysku, jak i mniejszą wydajnością jego pracy (na przykład w przypadku standardowych napędów magnetycznych HDD).

Po zakończonym skanowaniu, na ekranie wyświetlana jest struktura wykrytych folderów, którą możemy przeglądać, wyświetlając w drugim oknie znajdujące się w katalogach pliki. Możemy tu wybrać interesujące nas pozycje i przejść do następnego kroku, gdzie konieczne jest wskazanie ścieżki zapisu odzyskiwanych plików. Konieczne jest wybranie innego fizycznego dysku (wiąże się to z technicznymi ograniczeniami procesu przywracania plików: podczas zapisu, odzyskiwane dane mogłyby zostać uszkodzone). Ostatni etap to już tylko potwierdzenie wprowadzonych informacji i aktywacja faktycznego odzyskiwania (niestety, tak jak wspomniano wcześniej, nie jest to dostępne w opisywanej, darmowej wersji).

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania, a dodatkowo nie pozwala na faktyczne odzyskanie plików (wyświetla jedynie listę odnalezionych dokumentów).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (4 głosów)

Strefa Download programu
O&O MediaRecoveryO&O MediaRecovery 14.0 Build 17
Wersja stabilna 32-bitowa
10.99 MB | 2019-07-22
O&O MediaRecovery 14.0 Build 14
Wersja stabilna 64-bitowa
10.99 MB | 2019-07-22

Ilość pobrań: 333 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
O&O MediaRecovery