w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 502
Wszystkich postów: 944991
Wszystkich tematów: 141890

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7844 dni

GetBack Photos 2.2


GetBack Photos to wygodny w użyciu program, dzięki któremu odzyskamy przypadkowo usunięte z dysków komputera (lub pamięci zewnętrznych) zdjęcia (w popularnych formatach po kompresji oraz w formie cyfrowych negatywów RAW), filmy, pliki PDF oraz muzykę. Aplikacja współpracuje z urządzeniami bazującymi na wszystkich popularnych systemach plików.

Interfejs programu jest bardzo czytelnie zorganizowany, podpowiadając użytkownikowi odpowiednią kolejność działań, w celu odzyskania utraconych plików. Podczas wyszukiwania mamy możliwość zaznaczenia, w jakich lokalizacjach ma się odbyć skanowanie. Mogą to być poszczególne partycje komputera lub całe dyski (program automatycznie rozpoznaje które partycje należą do którego fizycznego urządzenia). Przed wyszukiwaniem możemy również wprowadzić dodatkowe ograniczenia związane z formatami plików, które będą poszukiwane. Znacznie przyśpieszy to cały proces oraz zwiększy dokładność otrzymanych wyników.

Odzyskiwanie danych przebiega w dwóch etapach. Po pierwszym skanowaniu przedstawione zostają miniatury znalezionych plików wraz z krótkimi informacjami. Na tym etapie, przed przystąpieniem do właściwego odzyskania danych (niestety niedostępnego w wersji demonstracyjnej), mamy możliwość uaktywnienia podglądu plików oraz wybrania do odzyskania tylko tych, których rzeczywiście szukaliśmy.

Ograniczenia!
Darmowa edycja programu pozwala znaleźć utracone pliki, jednak w rzeczywistości nie pozwala ich przywrócić (w tym celu konieczny jest zakup pełnej licencji użytkownika).

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
GetBack PhotosGetBack Photos 2.2
Wersja stabilna
7.17 MB | 2014-06-27

Ilość pobrań: 244 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
GetBack Photos