w
googluj

Razer Cortex 10.8.15.0


Razer Cortex to program znanego producenta sprzętu dedykowanego graczom, przy pomocy którego wygodnie będziemy mogli zarządzać posiadanymi grami komputerowymi, kupować nowe edycje elektroniczne, kontrolować ustawienia techniczne komputera, by wykrzesać z niego lepszą wydajność podczas rozgrywki, zapiszemy stany gry w dedykowanej chmurze, dzięki czemu będą bezpieczniejsze oraz stworzymy album zrzutów ekranu (lub filmów) z ciekawych momentów podczas grania. Całość dostępna jest za darmo, a jest przy tym propozycją dopracowaną i funkcjonalną.

Program stworzono wykorzystując nowoczesny oraz znany z innego oprogramowania tego producenta interfejs, który świetnie się prezentuje nie tylko graficznie, ale również pod kątem prostoty obsługi i dostępności wszystkich opcji. Między kolejnymi głównymi modułami przełączamy się tutaj za pomocą napisów w górnej części, które kolejno otwierają dla nas karty poświecone danej tematyce. W obrębie wybranej karty, często możliwe będzie dalsze określenie opcji oraz działań. Do dyspozycji mamy kolejno menadżer zainstalowanych gier, sklep internetowy, w którym często można natknąć się na ciekawe oferty, moduł optymalizacyjny komputera oraz zakładkę poświęconą zarządzaniu i udostępnianiu zdjęć i filmów zarejestrowanych w grach.

W programie znajdziemy także kilka ustawień, jednak dotyczą one głównie preferencji powiadomień i uruchamiania Razer Cortexa, jego integracji Facebookiem, YouTubem, Dropboxem oraz Google Drivem, a także zmiany informacji o naszym koncie użytkownika programu.

Instalacja online.

Uwaga!
Program pozostaje w pełni użyteczny także dla użytkowników, którzy nie korzystają ze sprzętu gamingowego Razer.

Wymagania!
Korzystanie z programu wymagania posiadania konta użytkownika Razer, które można założyć bezpośrednio z aplikacji (jest ono darmowe).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
Razer CortexRazer Cortex 10.8.15.0
Wersja stabilna
8.58 MB | 2023-09-11

Ilość pobrań: 1525 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
Razer Cortex