w
googluj
pl

Plus online 1.0


Plus online to aplikacja dedykowana klientom sieci komórkowej Plus, dzięki której będą oni mogli zyskać pełny dostęp do informacji oraz ustawień swojego konta abonenckiego. Program pozwoli na sprawdzenie stanu dostępnych środków, zarządzanie usługami dodatkowymi oraz obsługę faktur elektronicznych. Ponieważ twórcy postawili na wykorzystanie interfejsu Modern UI, spodziewać się tutaj możemy maksymalnej prostoty obsługi i minimalistycznej formy.

Do obsługi programu konieczne jest oczywiście uprzednie zalogowanie się, do czego wymagane jest posiadanie numeru telefonu w sieci Plus. Gdy ten etap zostanie sfinalizowany, oczom użytkownika ukażą się czytelne kafelki będące podsumowaniem informacji o danym koncie abonenckim. W pierwszej części ekranu są to dane dotyczące wykorzystania środków dostępnych w ramach naszego abonamentu: związane z rozmowami, wiadomościami tekstowymi oraz pakietami internetowymi. Stąd odczytamy także informację o kwocie faktury. Aby uzyskać dalsze informacje, konieczne będzie przesunięcie widoku ekranu w lewą stronę. Znajdziemy tam przede wszystkim interesującą sekcję poświęconą usługom i pakietom, dzięki której możliwa będzie aktywacja, bądź dezaktywacja konkretnych usług, które ma do zaoferowania operator.

Choć aplikacja nie oferuje niczego ponad to, co może zaoferować standardowy, internetowy kanał dostępu do ustawień konta abonenckiego w sieci Plus, opisywana aplikacji z pewnością stanowi bardzo ciekawą propozycję dla wszystkich użytkowników najnowszego systemu Windows. Program może zyskać sympatię w szczególności pośród użytkowników tabletów i laptopów z dotykowymi ekranami, w przypadku których obsługa dedykowanej aplikacji z pewnością będzie wygodniejsza, niż próba dokonania tych samych zmian na koncie abonenckim poprzez standardową przeglądarkę internetową.

Uwaga!
• Aplikacja współpracuje również z urządzeniami bazującymi na architekturze ARM, a więc z zainstalowanym Windowsem w edycji RT.
• Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android, Windows Phone oraz iOS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Plus onlinePlus online 1.0
Wersja stabilna
7.1 MB | 2015-04-25

Ilość pobrań: 977 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Plus online