w
googluj
pl

Icecream Ebook Reader 6.49


Icecream Ebook Reader to wygodny komputerowy czytnik książek elektronicznych (e-booków), które mogą być zapisane w jednym z najpopularniejszych formatów: EPUB, MOBI, FB2 lub PDF. Program jest bardzo prosty w obsłudze, a kilka dostępnych udogodnień wyświetlania pozwala dostosować sposób prezentacji treści naszych książek do preferencji czytelnika. Przydatna okaże się także opcja zmiany tła czytanej treści, co znacznie ułatwi czytanie w nocy, ponieważ wykorzystanie trybu z ciemnym tłem zmniejszy jaskrawość ekranu, a w efekcie zmęczenie oczu.

Aplikacja oferuje praktycznie te same możliwości, co większość e-czytników książek w formie osobnych urządzeń. Wygodnie możemy tu przeglądać zawartość naszej biblioteki, gdzie podejrzeć można procentowy postęp w czytaniu każdej z książek, wyświetlić ich spisy treści oraz przystąpić do kontynuacji lektury. Podczas czytania mamy do dyspozycji tworzenie i korzystanie z zakładek, różne widoki ekranu, powiększanie i zmniejszanie czcionki oraz podgląd numeru wirtualnej strony, na której się znajdujemy. Co istotne, wszystko działa bardzo sprawnie pod kątem stabilności i szybkości, przez co program stanowi naprawdę dobrą alternatywę dla typowych elektronicznych czytników, jeśli z jakichś przyczyn nie możemy z nich skorzystać.

Każdemu czytelnikowi zalecamy spróbowanie wielu kombinacji wielkości czcionki, sposobu przewijania stron oraz kolorystyki tła. W zależności od typu lektury, pory dnia czy nawet ekranu urządzenia, na którym korzystamy z programu, najodpowiedniejsze dla naszych wymagań mogą się okazać różne z nich.

Spolszczenie!
Język polski aktywować należy z rozwijanej listy z poziomu ustawień programu ("Settings"), do których dostęp znajdziemy w dolnej części okna programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (46 głosów)

Strefa Download programu
Icecream Ebook ReaderIcecream Ebook Reader 6.49
Wersja stabilna
31 MB | 2024-05-02

Ilość pobrań: 6321 | W tym miesiącu: 22 | W poprzednim miesiącu: 39

Komentarze (0)
Icecream Ebook Reader