w
googluj
pl

Azuon 8.0.8387


Azuon to zaawansowana wyszukiwarka połączeń lotniczych, która może przydać się każdemu podróżującemu. Przy jej pomocy możliwe jest bowiem znalezienie interesującego nas lotu, z uwzględnieniem bardzo wielu kryteriów wyszukiwania, w tym tak oczywistych, jak konkretne daty oraz lotniska docelowe, ale również bardziej zaawansowanych, takich na przykład jak preferowane linie lotnicze, konkretne godziny oraz dodatkowe cechy. Program cechuje się bardzo dobrym tłumaczeniem, dzięki czemu jego obsługa nie powinna nikomu przysporzyć problemu.

Aby wykorzystać wyszukiwarkę, niezbędne będzie podanie miejscowości, z której chcemy odbyć lot oraz celu naszej podróży. Pozostałe parametry, których może być wiele, są opcjonalne i zawężają wyniki wyszukiwania tylko do tych połączeń, które spełnią zadane kryteria. Kolejnych preferencji dokonujemy poprzez wybór opcji z zakładek z lewej, bądź prawej strony obszaru roboczego. Kolejne karty umożliwią nam na przykład wybór czasu pobytu w miejscu docelowym (w przypadku wyszukiwania kompletu biletów na podróż „tam” i „z powrotem”), ilości podróżujących z nami pasażerów, ustawień konieczności przesiadek, czy też sposobu płatności za bilety. Planowanie naszych wymagań dla wyszukiwarki wspomagane jest przez wyświetlany w prawej części kalendarz dwóch miesięcy, co ułatwia nam szybsze odnalezienie odpowiednich dat i zestawienie ich z innymi obowiązkami.

Po wybraniu odpowiedniego połączenia, program umożliwia również zarezerwowanie hostelu (odbywa się to jednak poprzez przekierowanie i stronę internetową współpracującej firmy). Warto zajrzeć do ustawień, w których można skontrolować kilka parametrów pracy wyszukiwarki (panel opcji to jedyne miejsce, gdzie w programie można doszukać się niedoróbek w tłumaczeniu na język polski).

Uwaga!
Producent informuje, iż w najbliższym czasie planuje stworzyć również aplikację mobilną Azuon na platformę Android. Nie są wykluczone także edycje dla systemu iOS oraz Windows Phone.

Ograniczenia!
Wersja demonstracyjna nie pozwala kupować biletów na wyszukane połączenia. Niedostępne są także niektóre informacje o wyszukanych połączeniach w ramach zadanych kryteriów oraz dodatkowe funkcje, takie jak obserwacja zmian cen biletów. Aby korzystać z programu w pełnej wersji, konieczne jest zalogowanie się do aplikacji, a więc wykupienie pełnej licencji.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
AzuonAzuon 8.0.8387
Wersja stabilna
4.42 MB | 2022-12-19

Ilość pobrań: 612 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Azuon