w
googluj
pl

Game Jolt Client 0.10.5 Preview


Game Jolt Client to pulpitowy klient internetowej witryny Game Jolt, który pozwala wyszukiwać darmowe i płatne gry komputerowe typu Indie. Choć w chwili tworzenia niniejszego opisu mamy do czynienia wyłącznie z wersją rozwojową, aplikacja już teraz oferuje mnóstwo funkcji i działa wystarczająco stabilnie, aby wygodnie korzystać z niej na co dzień. Dostępny jest interesujący interfejs oraz niezła responsywność, dzięki czemu program szybko i sprawnie reaguje na polecenia użytkownika.

Aplikacja jest w zasadzie idealnym odzwierciedleniem swojej webowej wersji serwisu. Wszystkie osoby, które zatem już wcześniej miały okazję korzystać z Game Jolt poczują się tu jak w domu i obsługa nie będzie stanowić absolutnie żadnego wyzwania. Tym, którzy są tutaj nowi również nie powinno być trudno, ponieważ interfejs nie jest zagmatwany, a podawanych informacji jest wiele, przez co łatwo się w nim zorientować (w dodatku mimo wczesnej wersji rozwojowej – jest polskojęzyczny). Korzystanie z programu trzeba więc będzie zacząć od zalogowania się na istniejące konto lub utworzenia nowego. To możliwe jest bezpośrednio z wykorzystaniem adresu e-mail lub poprzez dane logowanie m.in. Facebooka lub Google+. Po zalogowaniu na ekranie wyświetli się widok sklepu.

Tutaj mamy możliwość przeglądania gier na przykład według kategorii lub korzystając z paska wyszukiwarki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z proponowanych i również w nich sprawdzić swoich sił. Po wybraniu każdej z gier, przed pobraniem i instalacją wyświetlane są szczegółowe informacje, na podstawie których można zdecydować, czy będziemy zainteresowani daną pozycją.

Uwaga!
Instalacja programu jest stosunkowo czasochłonna (wypakowywanych jest wiele plików).

Wymagania!
Program działa jako aplikacja do przeglądarki Google Chrome, zatem wymaga jej instalacji przed rozpoczęciem korzystania.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Game Jolt ClientGame Jolt Client 0.10.5 Preview
Wersja rozwojowa
34.32 MB | 2017-03-29

Ilość pobrań: 181 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Game Jolt Client